Pitu Pitu o ekologii w Galerii Wisła w Płocku [ZDJĘCIA]

2019-10-20 16:27

Na imprezę pod hasłem: EkoŻycie zaprosiły tam mieszkańców Sandra Panuś i Lidia Pokorska z pracowni Pitu Pitu Płock. Nie obyło się bez zajeć edukacyjnych na temat segregowania śmieci i warsztatów kreatywnych dla najmłodszych poświęconych ekologii.

Największą atrakcją wydarzenia była jednak możliwość spróbowania sił w szyciu wielorazowych woreczków i siatek na zakupy, które można było zresztą zebrać do domu, oraz sadzenie roślin, w tym ziół, we własnoręcznie zrobionych doniczkach z butelek. W międzyczasie można było ponadto podziwiać wystawę grafik autorstwa mieszkańców Płocka.

Dzieciom w przyswajaniu zagadnień związanych z ekologią pomagały specjalnie zaprogramowane roboty, a część informacji czekała też na nie w kolorowych gazetkach. Jeśli ktoś do tej pory był na bakier z tym, jak żyć eko, to w Galerii Wisła mógł nadrobić stracony czas.

Patronem medialnym wydarzenia było Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany