Płock. Ciało 44-latka na chodniku! Co się stało na Podolszycach?

2021-09-20 11:05
Płock. Ciało 44-latka na chodniku! Co się stało na Podolszycach?
Autor: Google Street View Policja w Płocku poinformowała o znalezieniu ciała 44-latka na chodniku na Podolszycach. Leżało przy altanie śmietnikowej w rejonie ulic Jana Pawła II i Czwartaków (na zdjęciu skrzyżowanie obu ulic w Płocku)

Policja w Płocku poinformowała o znalezieniu ciała 44-latka na chodniku na Podolszycach. Leżało przy altanie śmietnikowej w rejonie ulic Jana Pawła II i Czwartaków. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, ale na pomoc było już za późno - lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Sprawą śmierci 44-latka zajmuje się Komenda Miejska Policji w Płocku.

Płock. Ciało 44-latka na chodniku! Co się stało na Podolszycach?

Ciało 44-latka znaleziono na chodniku na Podolszycach - informuje Komenda Miejska Policji w Płocku. Zgłoszeniu o ujawnieniu zwłok, które leżały przy altanie śmietnikowej w rejonie ulic Jana Pawła II i Czwartaków, wpłynęło do mundurowych w niedzielę ok. godz. 18.43. Na miejscu pojawiła się załoga karetki pogotowia, ale życia mężczyzny nie udało się uratować - lekarz stwierdził jego zgon, wykluczając ponadto, by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Wyjaśnieniem szczegółowych przyczyn i okoliczności śmierci 44-latka znalezionego na Podolszycach zajmuje się Komenda Miejska Policji w Płocku.

Czytaj też: Z Radomia, przez Płock, aż do Szczecina. Ten policjant nie może sobie pozwolić na sen! Zależy od tego los 19-latki

Czytaj też: Gostynin. Zmarł po kilku dniach walki o życie. Kierowca tira, który potrącił 47-latka, poszukiwany

Czytaj też: Płock. Przez niego stracił ciągnik i plony. Asesor z Łodzi z wyrokiem, poszkodowanych może być więcej!

Sonda
Czy Płock jest bezpiecznym miastem?
Ostatnie pożegnanie zamordowanej Pauliny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE