Gostynin. Zmarł po kilku dniach walki o życie. Kierowca tira, który potrącił 47-latka, poszukiwany

2021-09-20 9:55
Gostynin. Walczył o życie kilka dni, ale zmarł. Kierowcy tira, który potrącił 47-latka, nie odnaleziono
Autor: Mitrey/cc0/Pixabay.com Nie żyje 47-latek, który został potrącony przez samochód ciężarowy na ul. Krośniewickiej w Gostyninie. Do wypadku doszło 10 września br. przed godz. 5 (zdj. ilustracyjne)

Nie żyje 47-latek, który został potrącony przez samochód ciężarowy na ul. Krośniewickiej w Gostyninie. Do wypadku doszło 10 września br. przed godz. 5. Świadkowie zdarzenia zeznali, że rowerzysta został uderzony przez kierowcę tirą, który nie udzielił mu pomocy i uciekł. 47-latek został ranny w głowę i trafił do szpitala, gdzie walczył o życie kilka dni.

Gostynin. Walczył o życie kilka dni, ale zmarł. Kierowcy tira, który potrącił 47-latka, nie odnaleziono

O 47-latku potrąconym przez tira napisał jako pierwszy Gostynin24.pl. Do wypadku doszło 10 września na ul. Krośniewickiej w Gostyninie przed godz. 5. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostynina, w jadącego rowerem mężczyznę uderzył wtedy prowadzący pojazd ciężarowy nieznanej marki, który nie udzielił ciężko rannemu 47-latkowi pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala z obrażaniami głowy, gdzie zmarł po kilku dniach - w środę 15 września. Kierowcy tira, który potrącił mieszkańca Solca pod Gostyninem, do tej pory nie odnaleziono - mężczyzna jest nadal poszukiwany. Czynności w sprawie wypadku na ul. Krośniewickiej prowadzą funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Czytaj też: Płock. Ciało 44-latka na chodniku! Co się stało na Podolszycach?

Czytaj też: Z Radomia, przez Płock, aż do Szczecina. Ten policjant nie może sobie pozwolić na sen! Zależy od tego los 19-latki

Czytaj też: Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?

Ostatnie pożegnanie zamordowanej Pauliny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE