Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?

2021-09-15 11:12
Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?
Autor: Tama66/cc0/Pixabay.com Ciało mężczyzny na dachu domu w miejscowości Strzałki pod Gostyninem. Do tragicznego odkrycia doszło we wtorek 14 września po godz. 10 (zdj. ilustracyjne)

Ciało mężczyzny na dachu domu w miejscowości Strzałki pod Gostyninem. Do tragicznego odkrycia doszło we wtorek 14 września po godz. 10, gdy zwłoki zobaczył przejeżdżający tamtędy przypadkowy świadek. Jak wstępnie ustaliła policja, denat był mieszkańcem budynku i wszedł na dach, zabezpieczając się liną, by wykonać jakieś czynności remontowe przy kominie.

Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?

O ciele mężczyzny znalezionym na dachu napisał jako pierwszy Gostynin24.pl. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek 14 września po godz. 10 w miejscowości Strzałki pod Gostyninem. Jako że budynek, w którym zamieszkiwał samotnie 81-latek, jest położony przy głównej drodze, zwłoki na dachu zauważył przejeżdżający w pobliżu przypadkowy świadek zdarzenia. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, denat wszedł na dach, żeby wykonać jakieś prace remontowe przy kominie. Mieszkaniec Strzałek zabezpieczył się liną, by nie doszło do żadnego wypadku, ale w trakcie napraw po prostu zasłabł i osunął się na dach - jego ciało zdjęli stamtąd dopiero strażacy. W związku z tym mundurowi wykluczyli już udział osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci mężczyzny, a sprawą jego zgonu prawdopodobnie nie zajmie się też prokuratura w Gostyninie.

Czytaj też: Długa i wyczerpująca resuscytacja 30-latka! Dramatyczna akcja strażaków spod Płocka [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Zboczeniec w Auchan! Dlaczego policja nie zajmie się sprawą?

Sonda
Czy osoby starsze, które mieszkają samotnie, są otoczone w Polsce odpowiednią opieką?
Pogrzeb Wiesława Gołasa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE