Płock. Ciało kobiety w bloku przy Hermana. Córka porzuciła matkę? Grozi jej 8 lat więzienia!

2020-07-22 10:48 Michał Michalak
Płock. Ciało kobiety w bloku przy Hermana. Jej córka z zarzutami prokuratorskimi!
Autor: Google Street View Ciało kobiety ujawniono w środę 15 lipca w mieszkaniu w bloku przy ul. Władysława Hermana w Płocku

Ciało kobiety ujawniono w środę 15 lipca w mieszkaniu w bloku przy ul. Władysława Hermana w Płocku. Służby ratownicze zawiadomili sąsiedzi, bo nie widzieli jej od kilku dni. Prokuratura Rejonowa w Płocku w toku śledztwa odkryła, że za bezpieczeństwo kobiety odpowiadała jej córka - zdaniem śledczych nie dopilnowała swoich obowiązków, dlatego otrzymała zarzut z art. 210 paragraf 2 Kodeksu Karnego.

Zgodnie z nim odpowiedzialności karnej podlega każdy, w tym przypadku córka kobiety, kto wbrew obowiązkowi troszczenia się o osobę nieporadną ze względu na jej stan fizyczny i psychiczny porzuca ją. W tym przypadku, zdaniem prokuratury, mogło to doprowadzić do śmierci 80-latki, za co grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Ciało kobiety ujawniono w środę 15 lipca w mieszkaniu w bloku przy ul. Władysława Hermana w Płocku. Służby ratownicze wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, bo z 80-latką nie było od kilku dni kontaktu.

Prokuratura Rejonowa w Płocku zarządziła ponadto sekcję zwłok kobiety, ale jej wyniki nie są jeszcze znane.

Groza w Śródmieściu! Szukał towarzystwa, został zmasakrowany i okradziony przez bandziorów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.