Płock. Darth Vader przyłącza się do Strajku Kobiet 28.10.2020! Nie wierzycie? Otwórzcie okna o 19!

2020-10-28 13:30 Michał Michalak
Płock. Darth Vader przyłącza się do Strajku Kobiet! Nie wierzycie? Otwórzcie okna o 19!
Autor: GabboT - 095/CC BY-SA 2.0/Wikimedia Commons Mieszkańcy Płocka mogą się przyłączyć do Strajku Kobiet, puszczając na głos "Marsz imperialny" towarzyszący zawsze Darthowi Vaderowi z "Gwiezdnych wojen"

Środa 28.10.2020 to kolejny dzień ze Strajkiem Kobiet w Płocku. Dziś nie będzie jednak wychodzenia na ulice, a nietypowa, oryginalna forma protestu, w której może wziąć udział każdy mieszkaniec Płocka. Członkinie "Siły Kobiet - Płock" postanowiły zorganizować akcję "Niech Płock przemówi", w którym zachęcają, by wszyscy puścili o godz. 19 "Marsz imperialny", kojarzony z Darthem Vaderem.

Strajk Kobiet w Płocku w środę 28.10.2020 będzie miał nietypową, oryginalną formę. Tym razem zamiast wychodzenia na ulicę członkinie "Siły Kobiet - Płock" postanowiły zorganizować akcję "Niech Płock przemówi". Zachęcają w niej, by wszyscy mieszkańcy miasta, którzy popierają Strajk Kobiet, puścili na cały głos "Marsz imperialny" kojarzony z postacią Dartha Vadera z "Gwiezdnych wojen". Muzyka ma wybrzmieć punktualnie o godz. 19.

- Dziś ładujemy baterie na jutro. Ale to nie oznacza, że nie robimy nic. Nie siedzimy cicho. Wręcz przeciwnie! Punktualnie o 19 otwórzcie okna w Waszych domach, autach lub w miejscu pracy. Niech w sklepach z głośników wszyscy usłyszą marsz imperialny Star Wars, który jest puszczany od początku protestów w całym kraju. Niech Płock przemówi! - piszą na swoim profilu facebookowym członkinie "Siły Kobiet - Płock".

Płock. Wszystkich Świętych 2020 komunikacja miejska. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze [ROZKŁADY]

Protest kobiet pod siedzibą Ordo Iuris w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE