Płock. Przepłynęły na krze całe miasto! Służby nie były w stanie pomóc [WIDEO]

2021-02-18 10:01
Płock. Przepłynęły na krze całe miasto! Służby ratownicze nie były w stanie pomóc [WIDEO]
Autor: Urząd Miasta Płocka Dwa dziki przepłynęły przez cały Płock na krze. Z uwagi na trudne warunki pogodowe zwierzętom nie można było jednak pomóc

Dwa dziki przepłynęły na krze cały Płock. Świadkowie zdarzenia zobaczyli je 10 lutego i wezwali służby ratownicze, ale z uwagi na trudne warunki panujące na Wiśle zwierzętom nie można było pomóc. Dziki zobaczyły już osoby przechodzące przez Most Solidarności, a na krze, na której utknęły, przepłynęły także pod Mostem Piłsudskiego, by w końcu opuścić rzeką miasto.

Płock. Przepłynęły na krze całe miasto! Służby ratownicze nie były w stanie pomóc [WIDEO]

O sprawie napisał portal Petronews. Dwa dziki przepłynęły na krze cały Płock. Zwierzęta na Wiśle zostały zauważone w środę 10 lutego. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali służby ratownicze, ale z uwagi na trudne warunki na rzece nie można im było pomóc. Dziki zauważyły już osoby przechodzące Mostem Solidarności, a później było je widać, jak przepływały pod Mostem Piłsudskiego, by Wisłą opuścić Płock. Zwierzęta prawdopodobnie próbowały przeprawić się przez rzekę, gdy lód ruszył i uwięził je na krze.

Nie wiadomo, co stało się z dzikami z Płocka, ale mieszkańcy miasta i nie tylko mogą za to wpłynąć na los Jogiego. Skrajnie wychudzony, półżywy pies został znaleziony w zaspie przed jednym z domów i czeka teraz na nowych właścicieli. Poprzedni nie widzieli nic złego w tym, że zwierzę znajdowało się w takim stanie.

WIĘCEJ: Płock. Wychudzony, półżywy pies w zaspie! Właściciele nie widzieli w tym nic złego [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Dzień Kota 2021. Prezydent Płocka: Kot ze starego wiaduktu trafi do Zoo Płock [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Lubowidz. 41-latek ZGINĄŁ od strzału z broni myśliwskiej! Znaleźli go rodzice

Zbroszki. Uderzył w motorowerzystę i zrobił TO! Policjanci wybili tylną szybę [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE