Lubowidz. 41-latek ZGINĄŁ od strzału z broni myśliwskiej! Znaleźli go rodzice

2021-02-18 9:04
Lubowicz. 41-latek ZGINĄŁ od strzału z broni myśliwskiej! Znaleźli go rodzice
Autor: klimkin/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Lubowidza zginął od strzału z broni myśliwskiej. Ciało 41-latka, który sam był myśliwym, znaleźli jego rodzice

41-letni mieszkaniec Lubowidza pod Żurominem zginął od strzału z broni myśliwskiej. Jego ciało znaleźli w piątek 12 lutego po południu rodzice, którzy mieszkali razem z mężczyzną, i natychmiast poinformowali służby ratownicze. Zeznali oni, że nie wiedzą nic o jakichkolwiek problemach syna, które mogłyby go pociągnąć do targnięcia się na własne życie. Policja w Żurominie wykluczyła wstępnie jeszcze inną przyczynę śmierci mieszkańca Lubowidza.

Lubowidz. 41-latek ZGINĄŁ od strzału z broni myśliwskiej! Znaleźli go rodzice

O sprawie poinformowało jako pierwsze Radio 7. 41-letni mieszkaniec Lubowidza pod Żurominem zginął od strzału z broni myśliwskiej. Jego ciało znaleźli w domu jednorodzinnym, w którym mieszkali razem z synem, jego rodzice. Do zdarzenia doszło w piątek 12 lutego w godzinach popołudniowych. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, w tym policja. Jak się okazało, 41-latek był myśliwym, a broń, którą znaleziono przy ciele, należała właśnie do niego.

- Wstępnie wykluczyliśmy z udziału w przyczynieniu się do śmierci mieszkańca Lubowidza udział osób trzecich. Z kolei rodzice denata zeznali, że nie mają żadnej wiedzy na temat jakichkolwiek problemów, które mogłyby go ewentualnie zmusić do odebrania sobie życia - mówi rzecznik policji w Żurominie Tomasz Łopiński.

Sprawą 41-latka z Lubowidza, który zginął od strzału z broni myśliwskiej, zajęła się Prokuratura w Mławie.

Czytaj też: Ciechanów. Schodziła po prześcieradle z balkonu i spadła! 45-latka w stanie ciężkim

Czytaj też: Płock. Wypadek polityka PiS. Przerażające słowa: "Kostucha krążyła wokół mnie" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Wychudzony, półżywy pies w zaspie! Właściciele nie widzieli w tym nic złego [ZDJĘCIA]

Sochaczew. Weszła na ulicę i zrobiła TO! SKANDALICZNE zachowanie 41-latki [ZDJĘCIA]

Zabójstwo w szkole w Wawrze. Emil B. skazany na 25 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE