Wypadek polityka PiS. Przerażające słowa: "Kostucha krążyła wokół mnie" [ZDJĘCIA]

2021-02-17 11:15
Płock. Wypadek z udziałem senatora PiS! Kostucha krążyła wokół mnie [ZDJĘCIA]
Autor: MichaelGaida/cc0/Pixabay.com Senator PiS z Płocka Marek Martynowski poinformował, że miał wypadek samochodowy na ul. Dobrzyńskiej

Senator PiS z Płocka Marek Martynowski poinformował za pośrednictwem swojego profilu facebookowego, że wtorek brał udział w wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło na ul. Dobrzyńskiej w Płocku ok. godz. 8. Jak wynika z relacji samego zainteresowanego, uderzył w niego inny kierowca, który "nie widział jego samochodu". Senator PiS dodaje, że tego samego dnia widział na drodze do Warszawy jeszcze dwa inne wypadki.

Wypadek polityka PiS. Przerażające słowa: "Kostucha krążyła wokół mnie"

Senator PiS z Płocka Marek Martynowski poinformował za pośrednictwem swojego profilu facebookowego, że miał we wtorek wypadek samochodowy na ul. Dobrzyńskiej. Jak wynika z relacji polityka, uderzył w niego inny kierowca, który "spiesząc się, nie zauważył jego samochodu".

- Przestrzegam przed brawurową jazdą. Apeluję o więcej skupienia i koncentracji na drodze. Dzisiaj kostucha krążyła wokół mnie (...)  - napisał senator PiS z Płocka.

Czytaj też: Ciechanów. Schodziła po prześcieradle z balkonu i spadła! 45-latka w stanie ciężkim

Dodał też, że tego samego dnia, tj. we wtorek 16 lutego, w drodze do Warszawy mijał dwa inne wypadki, do których miało dojść "parę minut wcześniej".

- Prośba do wszystkich, zdejmijmy nogę z gazu, włączmy wyobraźnię. Z pewnością będzie mniej wypadków. Może uratujemy komuś życie i zdrowie. Zdążymy na czas. Kostucha niech jeszcze poczeka - zakończył Martynowski.

Czytaj też: Płock. Wychudzony, półżywy pies w zaspie! Właściciele nie widzieli w tym nic złego [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płońsk. Zgłosiła, że ją zgwałcił i pobił! FATALNY koniec spotkania 37-latki z byłym partnerem

Czytaj też: Wąsewo. Nie żyje bohater programu "Nasz Nowy Dom". Katarzyna Dowbor: To wielka strata!

Sochaczew. Weszła na ulicę i zrobiła TO! SKANDALICZNE zachowanie 41-latki [ZDJĘCIA]

Konferencja Mateusza Morawieckiego. Pytania i odpowiedzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE