Płock. FATALNY WYPADEK na terenie PKN Orlen! Jesteśmy w kontakcie z rodzinami poszkodowanych

i

Autor: PKN Orlen Fatalny wypadek na terenie PKN Orlen w Płocku. Na wyłączonej z procesów produkcyjnych instalacji, gdzie wszczęto prace remontowe, doszło do zapłonu. Dwaj pracownicy firm zewnętrznych ulegli ulegli poparzeniu i trafili do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku

Płock. FATALNY WYPADEK na terenie PKN Orlen! "Jesteśmy w kontakcie z rodzinami poszkodowanych"

2021-04-21 9:51

Fatalny wypadek na terenie PKN Orlen w Płocku. Na wyłączonej z procesów produkcyjnych instalacji, gdzie wszczęto prace remontowe, doszło do zapłonu. Dwaj pracownicy firm zewnętrznych ulegli ulegli poparzeniu i trafili do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Jak informuje PKN Orlen, koncern " jest w kontakcie z rodzinami poszkodowanych, którym zapewni niezbędne wsparcie".

Płock. FATALNY WYPADEK na terenie PKN Orlen! "Jesteśmy w kontakcie z rodzinami poszkodowanych"

O sprawie napisał Tygodnik Płocki. Do fatalnego wypadku na terenie PKN Orlen w Płocku doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Na wyłączonej z użytkowania instalacji produkcyjnej, gdzie trwały prace remontowe, doszło do zapłonu, w wyniku którego poparzone zostały dwie osoby. Jak informuje koncern, byli to pracownicy firm zewnętrznych, którzy zostali przetransportowani do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

- PKN Orlen jest w kontakcie z rodzinami poszkodowanych, którym zapewni niezbędne wsparcie - czytamy w komunikacie prasowym.

Czytaj też: Płock. Uprawiała seks, by szantażować kochanków? Wiceprezes Inwestycji Miejskich się tłumaczy [WIDEO]

Jak informuje rdc.pl, sprawą wypadku na terenie PKN Orlen w Płocku zajęła się już tamtejsza policja.

- Policja wszczęła postępowanie w kierunku narażenia życia lub zdrowia pracownika. Celem postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policjantów jest oczywiście ustalenie, czy został popełniony czyn zabroniony i czy stanowi on przestępstwo, jak i również wyjaśnienie okoliczności sprawy i zabezpieczenie w niezbędnym zakresie dowodów dla sądu - mówi rdc.pl rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska.

PKN Orlen sam wyjaśnia także przyczyny wypadku. Zakład w Płocku pracuje bez żadnych zakłóceń.

Czytaj też: Płońsk. Stracili z nią kontakt kilka dni temu! Zaginęła 32-letnia Justyna!

Czytaj też: Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Tragedia, która wstrząsnęła Studzieńcem

Czytaj też: Chorzele. Walczy o życie z całych sił, by jej synek nie został sam! "W Polsce pani nie pomożemy"

 KOSZMARNY wypadek pod Płockiem! Po zderzeniu skody i fiata 4 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE