Płock. Jednego 36-latka uratowali, drugi nie żyje! Ciało było w mieszkaniu

2021-10-12 7:58
Płock. Jednego 36-latka uratowali, drugi nie żyje! Ciało było w mieszkaniu
Autor: smasia/cc0/Pixabay.com; 2204574/cc0/Pixabay.com Po tym jak policja w Płocku poinformowała o uratowaniu 36-latka, który podjął próbę samobójczą, ledwie pod 2 dniach, na Podolszycach Południe, doszło do tego samego zdarzenia (zdj. ilustracyjne)

Po tym jak policja w Płocku poinformowała o uratowaniu 36-latka, który podjął próbę samobójczą, ledwie pod 2 dniach doszło do tego samego zdarzenia. Tym razem służby ratownicze nie miały jednak tyle szczęścia, bo po dotarciu do jednego z bloków na Podolszycach Południe ujawniły w mieszkaniu ciało innego 36-letniego mężczyzny. Drzwi trzeba było wyważyć.

Płock. Jednego 36-latka uratowali, drugi nie żyje! Ciało było w mieszkaniu

Jak informuje Portal Płock, w mieszkaniu na Podolszycach Południe w Płocku znaleziono ciało 36-letniego mężczyzny - popełnił samobójstwo. Zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu wpłynęło do służb ratowniczych w poniedziałek po godz. 16.30. Karetka pogotowia, straż pożarna i policja pojawiły się w pobliżu bloku w okolicach pętli autobusowej. Mieszkanie, o którym była mowa w zgłoszeniu, było jednak zamknięte i nikt nie otwierał, dlatego strażacy wyważyli drzwi - na pomoc było już jednak za późno. Do zdarzenia doszło ledwie 2 dni po tym, jak policja w Płocku poinformowała o próbie samobójczej innego 36-letniego mężczyzny, który, dzięki zgłoszeniu od rodziny, został zabrany z mieszkania z jednego z bloków przy ul. Batalionów Chłopskich. Pod Orlen Areną lądował nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Życie mieszkańca Płocka udało się uratować, po czym został on zabrany do szpitala. Pisaliśmy o tym tutaj: Płock. Śmigłowiec pod Orlen Areną. Rodzina wezwała pomoc do 36-latka!

Czytaj też: Wjechał hyundaiem pod pociąg! 61-latek zginął w wypadku pod Gostyninem [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. 12-latek uderzył głową o beton. Nie było karetki, a chłopiec obficie krwawił!

Czytaj też: Płońsk. Małe dzieci zjadły to, co znalazły, bo ich matka była pijana! Ojciec wrócił z pracy - też pijany

Sonda
Czy policja powinna informować o samobójstwach, tak jak o wypadkach i przestępstwach?
Zatrzymanie mężczyzny, który śmiertelnie potrącił 4-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE