Wjechał hyundaiem pod pociąg! 61-latek zginął w wypadku pod Gostyninem [ZDJĘCIA]

2021-10-12 9:11
Wjechał hyundaiem pod pociąg! 61-latek zginął w wypadku pod Gostyninem [ZDJĘCIA]
Autor: Fotografia Ratownicza Gostynin 998/Facebook.com Nie żyje 61-latek, który wjechał hyundaiem pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Lisicy pod Gostyninem

Nie żyje 61-latek, który wjechał hyundaiem pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Lisicy pod Gostyninem. Służby ratownicze otrzymały informację o wypadku w poniedziałek tuż po godz. 15. Jak informuje Gostynin 998, pociąg Kolei Mazowieckich uderzył w hyundaia, pchając go po torach przez ok. 300 metrów. Ofiara to mieszkaniec gminy Gostynin.

Wjechał hyundaiem pod pociąg! 61-latek zginął w wypadku pod Gostyninem

Kierowca hyundaia wjechał pod pociąg Kolei Mazowieckich na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Lisicy pod Gostyninem. 61-latek zginął na miejscu. Tamtejsze służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku na torach w poniedziałek 11 października tuż po godz. 15. Po tym jak pociąg uderzył w osobowego hyundaia, maszyna pchała samochód przez kolejne ok. 300 metrów - informuje profil facebookowy Gostynin 998. Kierowca pojazdu, który zginął w Lisicy, to 61-letni mieszkaniec gminy Gostynin, natomiast pociąg prowadził 61-latek z powiatu sierpeckiego - mężczyzna był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie pod nadzorem tamtejszej prokuratury.

- (...) W celu wyciągnięcia auta spod szynobusa została wezwana Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego z JRG 10 Warszawa. Ruch pociągów był kompletnie wstrzymany na odcinku Sierakówek-Gostynin tym samym paraliżując ruch osobowy i towarowy na linii kolejowej 33. Przyczyny wypadku ustalają śledczy. W czasie działań OSP Gostynin wraz z OSP Lucień zabezpieczali rejon operacyjny - informuje Gostynin 998.

Czytaj też: Płock. Jednego 36-latka uratowali, drugi nie żyje! Ciało było w mieszkaniu

Czytaj też: Sierpc. Dwie matki zgłosiły, że porwał ich dzieci! Gdzie są 6-latek i 9-latka?

Czytaj też: Płock. 12-latek uderzył głową o beton. Nie było karetki, a chłopiec obficie krwawił!

Sonda
Dlaczego, twoim zdaniem, na niestrzeżonych przejazdach kolejowych tak często dochodzi do wypadków?

Wjechał hyundaiem pod pociąg! 61-latek zginął w wypadku pod Gostyninem [ZDJĘCIA]

Wypadek na S5 w powiecie rawickim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE