Sierpc. Dwie matki zgłosiły, że porwał ich dzieci! Gdzie są 6-latek i 9-latka?

2021-10-11 12:00
Sierpc. Dwie matki zgłosiły, że porwał ich dzieci! Gdzie są 6-latek i 9-latka?
Autor: Zaginieni Poszukiwani/Facebook.com Dwie matki z Sierpca zgłosiły policji, że ich dzieci porwał ich ojciec. Pochodzący z Pakistanu mężczyzna zabrał 6-letniego Ahmeda i 9-letnią Sadię na wakacje do swojego kraju, skąd mieli wszyscy wrócić 29 września br.

Dwie matki z Sierpca zgłosiły policji, że ich dzieci porwał ich ojciec. Pochodzący z Pakistanu mężczyzna zabrał 6-letniego Ahmeda i 9-letnią Sadię na wakacje do swojego kraju, skąd mieli wszyscy wrócić 29 września br. Gdy kobiety pojechały na warszawskie Okęcie, by odebrać dzieci, nikogo nie zastały. Od tamtej pory nie mogą się skontaktować z ich ojcem.

Sierpc. Dwie matki zgłosiły, że porwał ich dzieci! Gdzie są 6-latek i 9-latka?

Dwie mieszkanki Sierpca zgłosiły tamtejszej policji, że ich dzieci: 6-letni Ahmed i 9-letnią Sadia zostały porwane przez swojego ojca. Maluchy pojechały z nim na wakacje do Pakistanu do miasta Sialkot, skąd pochodzi mężczyzna. Kobiety wyraziły zgodę na wyjazd, co potwierdziły nawet u notariusza, ale pod warunkiem, że dzieci wrócą do Polski w określonym terminie. Ahmed i Sadia wyleciały z ojcem 5 sierpnia br. i miały wrócić dokładnie dwa tygodnie później. Przez cały ten czas mieszkanki Sierpca miały z nimi kontakt telefoniczny i przez aplikację wideo, ale termin powrotu dzieci został kilka razy przesuwany - raz ze względu na pozytywny test na koronawirusa u ich ojca - i ostatecznie wyznaczono go na 29 września, ale i tym razem nie został dotrzymany, po tym jak kobiety pojechały na Okęcie. Jeszcze 2 dni wcześniej matki rozmawiały z maluchami i z mężczyzną, który zapewniał, że wracają do Polski. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu, a 30 września mieszkanki Sierpca zgłosiły sprawę porwania dzieci tamtejszej policji.

- Prowadzimy działania w kierunku art. 211, tj. uprowadzenia lub zatrzymania małoletnich poniżej lat 15 wbrew woli osoby powołanej do opieki lub nadzoru. Na razie nie udało nam się skontaktować z ojcem dzieci - informuje policja w Sierpcu.

Sierpc. Matki porwanych dzieci zbierają pieniądze na wyjazd do Pakistanu

Matki porwanych dzieci z Sierpca zbierają już pieniądze na prawnika i wyjazd do Pakistanu, by odnaleźć swoje pociechy.

- Serce nam pęka na milion kawałków! Nasze dzieci zostały uprowadzone przez własnego ojca. Nasze dzieci maja wyłącznie polskie obywatelstwo, a główna opiekę nad nimi sprawujemy my matki. Dzieci wyjechały z ojcem na wakacje do Pakistanu , wcześniej podpisując zgodę na zabranie ich na dwa tygodnie, zgoda została podpisana u notariusza. Ojciec dzieci zdobył nasze zaufanie, ponieważ wcześniej spotykał się z dziećmi (sam też mieszkał wiele lat w Polsce), dzieci zawsze odprowadzał do domu na czas. Jesteśmy zrozpaczone! Walczymy i będziemy walczyć o powrót naszych dzieci do nas, które na pewno bardzo cierpią i niepokoją się, ponieważ maja uniemożliwiony kontakt z nami matkami - piszą na Zrzutka.pl mieszkanki Sierpca.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat tego, gdzie mogą przebywać porwane dzieci, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sierpcu lub pod numerami telefonów: 883-859-092 i 570-897-432.

Czytaj też: Płońsk. Małe dzieci zjadły to, co znalazły, bo ich matka była pijana! Ojciec wrócił z pracy - też pijany

Czytaj też: Totalnie pijany skasował dwa auta na parkingu! Za kierownicą był radny PiS, Jerzy G.?

Czytaj też: Płońsk. Makabra na cmentarzu. Grabarz wykopał ciało noworodka w worku

Sonda
Czy kobietom powinny pomóc polskie służby dyplomatyczne?
Pogrzeb Magdy i jej córeczki Gabrysi pod Pułtuskiem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE