Jerzy G. usunięty z PiS! Wsiadł za kółko po pijaku. Nie uwierzycie, co wyprawiał

2021-10-12 15:05
Ostrołęka. Kompletnie pijany uderzył w dwa auta! Nieoficjalnie: to radny PiS
Autor: PublicDomainPictures/cc0/Pixabay.com Kompletnie pijany mężczyzna uderzył w dwa zaparkowane auta w Ostrołęce - według nieoficjalnych informacji lokalnych mediów to radny miejski PiS Jerzy G. (zdj. ilustracyjne)

Radny miejski z Ostrołęki Jerzy G. usunięty ze struktur PiS. Będąc pod wpływem alkoholu, uderzył w dwa zaparkowane auta. Po badaniu alkomatem okazało się, że polityk miał we krwi 2 promile alkoholu. Jerzy G. stracił prawo jazdy i może się spodziewać zarzutów. Były członek PiS nie będzie tez przewodniczył lokalnemu klubowi partii, rezygnując z funkcji.

Jerzy G. usunięty z PiS. Pijany zniszczył dwa auta na parkingu

Aktualizacja godz. 15.05

Jak podaje Moja Ostrołęka, radny miejski z Ostrołęki Jerzy G. został usunięty ze struktur PiS. W tej sprawie zebrało się prezydium okręgowe partii. Wcześniej mężczyzna sam zrezygnował z przewodniczenia klubowi PiS w Ostrołęce.

Wcześniej informowaliśmy:

Jak informuje portal Moja Ostrołęka, radny miejski PiS z Ostrołęki Jerzy G., będąc pod wpływem alkoholu, miał uderzyć w dwa zaparkowane auta. Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 października ok. godz. 13 na ul. Cieplińskiego. Wszystko zgłosił policji świadek kolizji, jeden z mieszkańców miasta, ale szczegóły tego wydarzenia nie są znane. W sumie uszkodzeniu uległy trzy pojazdy, w tym Hyundai Elantra, za kierownicą którego miał siedzieć 64-letni radny PiS z Ostrołęki. Mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, który wykazał 2 promile alkoholu we krwi. Sprawcy kolizji zatrzymano prawo jazdy, a później przewieziono go do komendy policji w Ostrołęce.

Czytaj też: Sierpc. Dwie matki zgłosiły, że porwał ich dzieci! Gdzie są 6-latek i 9-latka?

To Jerzy G., radny PiS w Ostrołęce, rozbił samochody na parkingu?

Jerzy G., który według nieoficjalnych informacji lokalnych mediów, miał spowodować kolizję pod wpływem alkoholu, to radny miejski PiS obecnej kadencji, a w przeszłości również przewodniczący rady miasta. Jak informuje Moja Ostrołęka, w kuluarach mówiło się, że mężczyzna miał w najbliższych wyborach samorządowych ubiegać się o fotel prezydenta Ostrołęki.

Czytaj też: Płońsk. Małe dzieci zjadły to, co znalazły, bo ich matka była pijana! Ojciec wrócił z pracy - też pijany

Czytaj też: Płock. 12-latek na hulajnodze uderzył głową o beton. Obficie krwawił, a nie było karetki

Czytaj też: Makabra na cmentarzu. Grabarz wykopał ciało noworodka w worku

Sonda
Czy osoby publiczne powinny być surowiej karane za jazdę pod wpływem alkoholu?
24-letni pirat gnał 122 km/h przez miasto
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE