Płock. Kolejna ofiara księdza pedofila! "Obcowanie płciowe i uporczywe nękanie"

2020-12-17 14:52
Płock. Kolejna ofiara księdza pedofila! Obcowanie płciowe i uporczywe nękanie
Autor: RobertCheaib/cc0/Pixabay.com Do Prokuratury Rejonowej w Płocku zgłosiła się kolejna ofiara księdza pedofila Krzysztofa L. Duchowny miał próbować doprowadzić ją do obcowania płciowego i w sposób uporczywy nękać

Do Prokuratury Rejonowej w Płocku zgłosiła się kolejna osoba, która twierdzi, że jest ofiarą księdza pedofila Krzysztofa L. Wcześniej odmówiła ona składania zeznań w sprawie duchownego, więc ten wątek postępowania został umorzony. Teraz zmieniła jednak zdanie, twierdząc, że ksiądz pedofil z Płocka próbował doprowadzić ją do obcowania płciowego i że ją "uporczywie nękał".

Kolejna ofiara księdza pedofila z Płocka

Kolejna ofiara księdza pedofila Krzysztofa L. zgłosiła się do Prokuratury Rejonowej w Płocku. W listopadzie śledczy skierowali do sądu przeciwko mężczyźnie akt oskarżenia obejmujący 6 zarzutów, w tym wykorzystania seksualnego dwóch małoletnich poniżej 15. roku życia i uprawiania seksu z pensjonariuszem Domu Pomocy Społecznej, do czego duchowny użył strachu wynikającego z bezradności i intelektualnej niesprawności ofiary. W toku postępowania umorzono wątek w sprawie innej pokrzywdzonej osoby, bo odmówiła ona składania zeznań.

QUIZ: Madonna, Tina Turner, Adele... Kto jest królową popu?

Jak informuje prokuratura w Płocku, kolejna ofiara księdza pedofila Krzysztofa L. zmieniła jednak zdanie i sama zgłosiła się do śledczych. Postępowanie zostało na razie wszczęte w sprawie, a nie przeciwko duchownemu, i dotyczy zdarzeń, do jakich miało dojść w 2015 r. W tym okresie mężczyzna miał podjąć próbę/próby doprowadzenia poszkodowanej osoby do obcowania płciowego i ją "uporczywie nękać".

Czytaj też: Okrutne! 6- i 9-latek rzucali szczeniakiem jak piłką. Sąd: Przejawy demoralizacji [DRASTYCZNE WIDEO]

Czytaj też: Płock. Małe dzieci zabrane matce! Brudne nie jadły przez kilka dni, kobieta była pijana

Czytaj też: Płock. Uniknęła gwałtu, ale została ciężko pobita. Zmarła, gdy nikogo przy niej nie było

Radzikowo. Chciał sprawdzić, czy może wyprzedzać. Spowodował FATALNY wypadek! [ZDJĘCIA]

Przemyśl: Ojciec zabarykadował się z 5-letnim synem

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE