Płock. Koronawirus w Książnicy Płockiej! Jedna z filii zamknięta!

2020-09-15 9:07 Michał Michalak
Płock. Koronawirus w Książnicy Płockiej! Jedna z filii zamknięta!
Autor: Książnica Płocka Koronawirusa wykryto u jednej z pracownic filii nr 8 Książnicy Płockiej w Płocku (na zdjęciu główny budynek placówki przy ul. Kościuszki)

Koronawirusa wykryto u pracownicy filii nr 8 Książnicy Płockiej przy ul. Walecznych na Podolszycach-Północ w Płocku. Mimo że wynik badania pojawił się w poniedziałek, to placówka mieszcząca się w budynku Szkoły Podstawowej nr 23 została zamknięta już w piątek 11 września. Pracownicy Książnicy Płockiej przestała przychodzić do pracy już w połowie minionego tygodnia.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, koronawirusa wykryto w poniedziałek u jednej z pracownic filii nr 8 Książnicy Płockiej przy ul. Walecznych na Podolszych Północ w Płocku. Kobieta już w minionym tygodniu czuła się nie najlepiej i gorączkowała, dlatego przestała przychodzić do pracy. Wymaz pobrano od niej w sobotę, ale dyrektor Książnicy Płockiej Joanna Banasiak zdecydowała o zamknięciu filii już od piątku 11 września.

Jak informuje Gazeta Wyborcza Płock, przebadana pod kątem obecności koronawirusa będzie też druga pracownica, która również ma objawy choroby. Kolejna osoba przebywa w domu, ale ma wrócić do pracy w poniedziałek 21 września - wtedy też filia nr 8 zostanie ponownie otwarta. Wszystkie osoby, które miały kontakt z zarażoną koroanwirusem pracownicą Książnicy Płockiej, przebywają w kwarantannie.

Szczawin Kościelny. Kilka strasznych chorób w malutkim ciele Wiktorii. ,,Mamo, kiedy wreszcie to się skończy..."

Na UTP w Bydgoszczy stworzyli respirator. Ma pomóc w walce z Covid-19

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.