Płock. Piła piwo po USG i kręciła filmik z dyżurki ginekologa! "Mam znajomych w rządzie" [WIDEO]

2021-04-02 15:12
Płock. Piła piwo po USG i kręciła filmik z dyżurki ginekologa! Mam znajomych w rządzie [WIDEO]
Autor: Facebook.com/profil Radosława Mazuchowskiego Do skandalicznej sytuacji doszło w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. W internecie pojawił się filmik kręcony prostu z dyżurki ginekologa, w czasie którego jego autorka opowiada, że pije razem z nim piwo, dodając, że jest już po badaniu USG

Do skandalicznej sytuacji doszło w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. W internecie pojawił się filmik kręcony prostu z dyżurki ginekologa, w czasie którego jego autorka opowiada, że pije razem z nim piwo, dodając, że jest już po badaniu USG. Kobieta mówi wprost, że nie obchodzi jej, co na to powiedzą ludzie, bo ma znajomości wśród lekarzy, prawników, polityków i w rządzie. Dyrekcja szpitala w Płocku nie czekała długo z reakcją.

Płock. Piła piwo po USG i kręciła filmik z dyżurki ginekologa! "Mam znajomości w rządzie" [WIDEO]

Wielki skandal w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. W internecie pojawił się filmik kręcony prosto z dyżurki ginekologa, który, według autorki, ma być jej przyjacielem. Kobieta mówi, że pije razem z nim piwo, dodając, że jest po "USG swojej dzidzi". Pokazuje także łóżko znajdujące się w pomieszczeniu, informując, że uprawiała na nim seks z mężczyzną. Prawie przez cały czas trwania nagrania jego autorka podkreśla, że nie przejmuje się reakcjami internautów na filmik, chwaląc się przy tym znajomościami wśród lekarzy, prawników, polityków i w rządzie. Do tego przedstawia się jako "bogini seksu, wyglądu i inteligencji". Kobieta wspomina, że nikt nie może jej nic zrobić, bo wystarczy, "że pstryknie" i może liczyć na pomoc. Ginekologa z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku nazywa "Pawełkiem".

- (... ) informuję, że z dniem 01.04.2021 r. rozwiązano umowę o pracę z lekarzem pełniącym dyżur na oddziale ginekologiczno-położniczym w dniu, w którym wykonano opublikowane nagranie – informuje Petronews Lucyna Koper, kierownik Działu Organizacji i Nadzoru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Jak dodaje Radio Płock, do dyspozycji dyrekcji placówki oddał się natomiast ordynator oddziału.

Czytaj też: Płock. Uprawiała seks, by szantażować kochanków? Wiceprezes Inwestycji Miejskich się tłumaczy [WIDEO]

Czytaj też: Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Tragedia, która wstrząsnęła Studzieńcem

Czytaj też: Wyszogród. POŻAR i mężczyzna ROZSZARPANY przez psy. CAŁA PRAWDA o makabrze!

Czytaj też: Śmierć zabrała te dzieci. Ich życie skończyło się za szybko. Te historie rozrywają serce

KOSZMARNY wypadek pod Płockiem! Po zderzeniu skody i fiata 4 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Seniorka pobiła pirata drogowego KULĄ i torebką! To WIDEO to hit internetu. Facet zebrał straszny łomot
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE