Płock: Potrącenie na przejściu dla pieszych! Dwóch nastolatków w szpitalu!

2021-12-01 10:50
Przejście dla pieszych
Autor: Pixabay 68-latka zginęła na pasach! Dramat w Małopolsce

Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych w Płocku. Do szpitala trafiło dwóch poszkodowanych nastolatków. Do zdarzenia doszło w środę, 1 grudnia, rano w rejonie ul. Narodowych Sił Zbrojnych. 33-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci apelują o ostrożną jazdę, szczególnie, gdy drogi są śliskie i zaśnieżone.

W Płocku, na oznakowanym przejściu dla pieszych, 33-letni kierowca opla potrącił w środę (1 grudnia) dwóch nastolatków. 15-letni chłopcy trafili do szpitala z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu. Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w rejonie ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Kierowca był trzeźwy. - Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i potrącił przechodzących przez przejście dla pieszych dwóch 15-latków. Chłopcy z obrażeniami ciała niezagrażającymi życiu przewiezieni zostali do szpitala - informuje płocka policja. W tej sprawie prowadzone będą dalsze wyjaśnienia. Policjanci apelują o ostrożność w rejonie przejść dla pieszych, a zwłaszcza, gdy na drogach jest ślisko. O tej porze roku opady deszczu ze śniegiem i niskie temperatury powodują, że na drogach jest ślisko, co wpływa na drogę hamowania.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dramat pod Sochaczewem. 7-letnie dziecko połknęło igłę! Zabrał je śmigłowiec

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Sejny. Potrącenie na pasach! Policjanci szukają świadków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE