Płock: Śmierć 33-latka. Znaleziony na ulicy nie przeżył. Są zatrzymani!

2021-11-07 15:44
Poznań. Podczas izolacji szarżował samochodem. Spowodował kolizję i uciekł!
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Zdjęcie ilustracyjne

Śmierć 33-latka w Płocku. W weekendową noc na jednej z ulic Płocka znaleziono rannego, 33-letniego mężczyznę. Służby prasowe komendy miejskiej poinformowały, że mimo podjęcia działań medycznych mężczyzna zmarł. W tej sprawie zatrzymano dwie osoby, które trafiły do aresztu.

Śmierć 33-latka w Płocku. W nocy z soboty na niedzielę (6-7 listopada) około 00.00 do Komendy Miejskiej Policji w Płocku spłynęło zgłoszenie o rannym mężczyźnie. Według relacji, leżał na chodniku przy jednej z ulic. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni i policjanci. Podjęto działania medyczne, które miały uratować mu życie. Niestety, zmarł.

Zobacz też: Nie żyje 19-letnia tancerka! Przez miesiąc walczyła o życie po wypadku w Dalanówku

Mundurowi przeprowadzili na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Podkom. Marta Lewandowska z płockiej policji przekazała, że zatrzymano już dwie osoby. - Do sprawy śmierci mężczyzny zatrzymano dwie osoby. Przebywają one w policyjnym areszcie - komentuje i dodaje, że ze względu na dobro śledztwa na razie okoliczności tragedii nie będą komentowane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE