Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich kilka razy zrobiła z ludzi milionerów

2021-04-15 15:50 Michał Michalak
Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich kilka razy zrobiła z ludzi milionerów
Autor: BeatriceBB/cc0/Pixabay.com Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich kilka razy zrobiła z ludzi milionerów

Czy mieszkańcy Płocka mają swoje szczęśliwe kolektury Lotto? Dla niektórych to uzależnienie, ale dla innych to jedyna szansa na odmianę swojego losu i spełnienie marzeń związanych z kupnem domu, samochodu czy zorganizowaniem egzotycznej wycieczki. Podobnie jak w innych miastach także i w Płocku są kolektury Lotto, gdzie wysokie wygrane padają częściej niż gdzie indziej.

Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich kilka razy zrobiła z ludzi milionerów

Czy Płock ma swoje szczęśliwe kolektury Lotto? W ostatnich 20 latach w mieście przybyło 10 milionerów, tj. osób, które dzięki skreśleniu odpowiednich liczb wygrały co najmniej milion zł. W przypadku czterech z nich strona internetowa Lotto niestety nie podaje już adresów, ale za to pozostałe znajdziecie w naszej galerii. Ledwie przed kilkoma dniami w Płocku padła czwarta najwyższa wygrana w tym roku w Polsce, która wyniosła blisko 14 mln zł. Gdzie mieszczą się wszystkie szczęśliwe kolektury Lotto w Płocku?

Czytaj też: Płock. Uprawiała seks, by szantażować kochanków? Wiceprezes Inwestycji Miejskich się tłumaczy [WIDEO]

Jak odebrać wygraną w Lotto?

W przypadku wygranej online drogą elektroniczną otrzymasz powiadomienie, a informacje o wygranej zapiszą się na Twoim Koncie Gracza. Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego Konta Gracza.Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł należy zgłosić się wraz z aktualnym Dowodem Osobistym (Paszport nie będzie honorowany) do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego. Przed wizytą w kasie oddziału Totalizatora Sportowego należy upewnić się, że dane podane w procesie rejestracji online, w szczególności numer rachunku bankowego podany do wypłaty i numer dowodu osobistego, są aktualne. Wygrana nie zostanie wypłacona jeżeli dane na Koncie Gracza nie będą zgodne z okazanym dowodem osobistym.

Wygraną z kuponu wydrukowanego przez terminal odbierzesz w punkcie LOTTO lub w Oddziale Totalizatora Sportowego po okazaniu oryginału kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. W punktach LOTTO odbierzesz wszystkie wygrane poniżej 2280 zł. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Jeżeli chcesz odebrać wygraną w wysokości co najmniej 2280 zł, udając się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego, zabierz ze sobą aktualny Dowód Osobisty lub Paszport. Wygrana będzie podlegać ewidencji.

Ważne! Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10% podatek. Dla Twojej wygody jest on pobierany w momencie wypłaty wygranej i odprowadzany przez Totalizator Sportowy do urzędu skarbowego. 

Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich zrobiła z ludzi milionerów

Kubki wielokrotnego użytku. Pierwsze takie kubki w Polsce!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE