Płock. Zaginął 11-letni chłopiec! Wyszedł z domu i zniknął bez śladu! [AKTUALIZACJA]

2020-07-03 11:37 Michał Michalak
Płock. Zaginął 11-letni chłopiec! Wyszedł z domu i zniknął bez śladu!
Autor: KMP w Płocku 11-letni Łukasz Wierzbicki z Płocka wyszedł z domu w czwartek i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu

Komenda Miejska Policji w Płocku prowadzi poszukiwania za 11-letnim Łukaszem Wierzbickim. Chłopiec wczoraj (w czwartek 2 lipca) około południa wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ubrany był w koszulkę koloru białego z motywem Star Wars ( postacie koloru czerwono-czarnego), krótkie czarne spodenki i siwe sandałki.

Aktualizacja

Jak informuje rzecznik policji w Płocku Marta Lewandowska, zaginiony chłopiec znalazł się cały i zdrowy na terenie miasta.

Zaginiony Łukasz Wierzbicki z Płocka ma ok. 155 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond - grzywka zaczesywana, oczy zielone. 11-letni chłopiec wczoraj (w czwartek 2 lipca) około południa wyszedł z domu i zniknął bez śladu, do chwili obecnej nie nawiązując kontaktu z rodziną.

Zaginiony ubrany był w koszulkę koloru białego z motywem Star Wars ( postacie koloru czerwono-czarnego), krótkie czarne spodenki i siwe sandałki.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 705 16 00; 47 705 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

Kobieta utknęła autem na przejściu kolejowym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.