Płońsk. Poszły pożegnać zmarłego, wróciły z koronawirusem! "Chmara ludzi" z całej Polski!

2020-09-16 13:01 Michał Michalak
Płońsk. Poszły pożegnać zmarłego, wróciły z koronawirusem! Chmara ludzi z całej Polski!
Autor: Przemysław Jahr/domena publiczna/Wikimedia Commons Zarażone koronawirusem osoby poszły pożegnać zmarłego do kościoła parafialnego pw. Św. Michała Archanioła w Płońsku (na zdjęciu)

Już dwie osoby, które poszły pożegnać zmarłego do kościoła parafialnego pw. Św. Michała Archanioła w Płońsku, wróciły z koronawirusem. Niestety zakażonych może być zdecydowanie więcej, bo jak informuje sanepid w Płońsku, dochodzenie epidemiologiczne dopiero się rozpoczęło. Dyrektor placówki powiedział, że na ubiegłotygodniowym pogrzebie "była chmara ludzi" z całej Polski.

Jak informuje Płońsk w Sieci, co najmniej dwie osoby, które poszły pożegnać zmarłego do kościoła parafialnego pw. Św. Michała Archanioła w Płońsku, wróciły z koronawirusem. Sanepid w Płońsku dopiero rozpoczął dochodzenie epidemiologiczne, które może trochę potrwać, bo jak mówi dyrektor placówki Krzysztof Bielski, na pogrzebie 10 września była "chmara ludzi".

- Na ten moment zbieramy wywiady, prosimy o kontakty, o podanie skąd dana osoba jest, bo z pewnością te osoby, które uczestniczyły w wydarzeniu, pochodzą z różnych części Polski. Osoby, które brały udział w tych uroczystościach, proszone są o samoobserwację, i w przypadku, kiedy pojawiłyby się niepokojące objawy, o kontakt z płońskim sanepidem - mówi Płońskowi w Sieci Błoński.

Płock. Rekordowa doba w szpitalu wojewódzkim! "Rzadziej chyba lądują samoloty na Okęciu"

Płock. Koronawirus w Książnicy Płockiej! Jedna z filii zamknięta!

Kobieta dusiła się przed centrum handlowym. Uratowali ją policjanci

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.