Przasnysz: Nagrał parodię piosenki z "Wiedźmina"! "Grosza daj Andrzejowi" [WIDEO]

2020-01-14 9:39 Michał Michalak
Przasnysz: Nagrał parodię piosenki z Wiedźmina! Grosza daj Andrzejowi [WIDEO]
Autor: Mysticsartdesign/Pixabay.com "Grosza daj Andrzejowi" to parodia piosenki "Toss a coin to your Witcher" z serialu "Wiedźmin"

Utwór Bartosza Graczyka z Przasnysza wyświetliło na serwisie YouTube już prawie 15 tysięcy osób. Jak informuje sam autor, parodia piosenki z "Wiedźmina", czyli "Toss a coin to your witcher", nawiązuje do wydarzeń, o których w kontekście pojawienia się serialu informowały polskie media. Czy stanie się takim samym hitem jak serial na podstawie powieści fantastycznej Andrzeja Sapkowskiego?

Parodia piosenki z "Wiedźmina" w wykonaniu Bartosza Graczyka z Przasnysza nosi tytuł "Grosza daj Andrzejowi" i wyświetliło ją już prawie 15 tys. osób. Oryginalny utwór - "Toss a coin to your Witcher" - cieszy się nie mniejszą popularnością niż serial.

- Sam też zakochałem się w tym utworze. Jest on tak interesujący, że poruszył twórców internetowych do szerzenia memów z nim związanych. Ja zainspirowany nimi postanowiłem stworzyć parodię/cover oparty na newsach dotyczących Andrzeja Sapkowskiego, czyli twórcy Wiedźmina (które też stały się memami) - mówi portalowi Info Przasnysz wokalista.