Przasnysz. PIJANY prowadził samochód w...ŚWIĘTYM MIEJSCU!

2020-02-21 8:14 Michał Michalak
Przasnysz. PIJANY prowadził samochód w...ŚWIĘTYM MIEJSCU!
Autor: Basienka/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons Do zdarzenia doszło we wsi Święte Miejsce niedaleko Przasnysza (na zdjęciu rzeka Pełta w powiecie przasnyskim)

Do zdarzenia doszło na początku lutego w godzinach wieczornych. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 52-letniego mieszkańca tamtejszego powiatu, który pijany prowadził samochód w... Świętym Miejscu. Tak nazywa się jedna z wsi położonych niedaleko Przasnysza. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 0,5 promila alkoholu, co jest już przestępstwem, a nie wykroczeniem.

Pijany mężczyzna prowadził samochód w Świętym Miejscu niedaleko Przasnysza. 52-latek został zatrzymany 6 lutego w godzinach wieczornych, a w jego organizmie stwierdzono ponad 0,5 promila alkoholu. To przestępstwo, za które grozi kara grzywny i do 2 lat pozbawienia wolności oraz obligatoryjna utrata prawa jazdy na okres od roku do nawet 10 lat.

Święte Miejsce to niejedyna oryginalnie nazywająca się miejscowość w okolicach Przasnysza. Na terenie tamtejszego powiatu znajdują się m.in.: Jednorożec, Krzynowłoga Mała czy Wierzchowizna.

Niezapomniani - ofiary wypadków samochodowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.