Przasnysz. Weszli po drabinie na balkon i siłą wyważyli drzwi! Uratowali jej życie!

2020-07-07 22:06 Michał Michalak
Przasnysz. Weszli po drabinie na balkon i siłą wyważyli drzwi! Uratowali jej życie!
Autor: Thomas Schroeder/cc0/Pixabay.com 65-latka z Przasnysza nie była w stanie sama wezwać pomocy, ale życie uratowali jej strażacy, zdj. ilustracyjne

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 12.30 na ulicy Osiedlowej w Przasnyszu. Pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zauważył, że mieszkająca tam 65-latka od piątku 3 lipca przestała kontaktować się z otoczeniem. Zaniepokojony mężczyzna wezwał na miejsce służby ratownicze. W lokum nikt nie odpowiadał, ale strażacy weszli po drabinie na balkon i siłą wyważyli drzwi, znajdując kobietę.

O sprawie napisał jako pierwszy portal InfoPrzasnysz.

Kobieta bardzo źle się czuła i nie była w stanie sama wezwać pomocy, dlatego funkcjonariusze PSP w Przasnyszu zjawili się w ostatniej chwili. Nie wiadomo, co doprowadziło ją do takiego stanu zdrowia, ale 65-latka trafiła już do szpitala, więc można powiedzieć, że strażacy uratowali jej życie. Mundurowi nie mogli się dostać do mieszkania przy ul. Osiedlowej w Przasnyszu, dlatego weszli na balkon po drabinie i wyważyli drzwi.

Podziękowania za czujność w tej sytuacji należą się także pracownikowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu. To on zaniepokoił się losem kobiety i postanowił wezwać pomoc - jak się okazało, słusznie.

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.