Sochaczew. Podszedł do zapłakanej kobiety z dzieckiem. Do dziś żałuje

2020-07-07 19:21 Michał Michalak
Sochaczew. Podszedł do zapłakanej kobiety z chorym dzieckiem. Do tej pory żałuje
Autor: Counselling/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Sochaczewa chciał pomóc zapłakanej kobiecie, ale padł ofiarą oszustwa

Mieszkaniec Sochaczewa, który pod koniec maja odwiedził jeden ze sklepów na terenie miasta, do tej pory nie może się pogodzić z tym, co go wtedy spotkało. Po wyjściu z budynku mężczyzna ruszył w kierunku swojego samochodu, ale w międzyczasie zobaczył na parkingu zapłakaną kobietę. Sochaczewianin podszedł do niej, by spytać, co się stało, ale żałuje tego do dziś.

Jak informuje portal Tusochaczew.pl, zapłakana kobieta wyznała, że znalazła się w nagle w trudnej sytuacji życiowej, a ma chore dziecko, na którego leczenie musi jak najszybciej zebrać pieniądze. Mieszkaniec Sochaczewa wzruszył się historią opowiedzianą przez nieznajomą i zaoferował swoją pomoc w postaci pożyczki. Mężczyzna dał kobiecie 4 tys. złotych, a ta obiecała mu, że w następnym tygodniu znowu się spotkają, by spisać wszystkie warunki natenczas ustnej umowy.

Od tamtej pory kontakt z nieznajomą się urwał, a mieszkaniec Sochaczewa zorientował się, że padł po prostu ofiarą oszustwa. Mężczyzna zgłosił sprawę na policję i zaapelował nawet do spotkanej przypadkowo zapłakanej kobiety za pośrednictwem portalu Tusochaczew.pl o zwrot pieniędzy.

Pijak zabił moją żonę. Dostał niespełna 3 lata

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.