Mazowsze. Co się stało z 16-latką? Zniknęła w tajemniczych okolicznościach!

2020-07-08 11:58 Michał Michalak
Mazowsze. Co się stało z 16-latką? Zniknęła w tajemniczych okolicznościach!
Autor: KPP w Przasnyszu Olga Gadomska z Przasnysza nagla zniknęła z domu

Od soboty 4 lipca trwają poszukiwania Olgi Gadomskiej. 16-latka wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dziewczyna zniknęła w tajemniczych okolicznościach, bo nic nie wskazywało na to, by mogła mieć jakieś problemy, a jej wyjścia nie zauważył nikt z bliskich, więc nie wiadomo nawet, jak była ubrana. Dziewczyna to mieszkanka Przasnysza na Mazowszu.

Zaginioną 16-latkę poszukuje już nie tylko rodzina, ale funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu na Mazowszu. Olga Gadomska ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy długie, farbowane, ciemne.

Nastolatka wyszła z domu w sobotę 4 lipca, znikając w tajemniczych okolicznościach. Jej wyjścia nie zauważył nikt z bliskich, dlatego nie wiadomo nawet, jak była ubrana. Nic nie wskazywało, by dziewczyna mogła mieć jakieś problemy, więc jej zniknięcie budzi duży niepokój.

Osoby, które widziały zaginioną 16-latkę lub wiedzą, gdzie przebywa, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 70 48 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr. telefonu 112.

Idiotyczne zachowanie 20-latka na ulicach Kępna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.