Psucin. Z potworną siłą rozbił się o drzewo! Nie żyje 31-latek! [ZDJĘCIA]

2020-06-29 7:54 Michał Michalak

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę przed godz. 5 w Psucinie niedaleko Nasielska. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący alfą romeo z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prostym odcinku drogi na lewą stronę, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z potworną siłą rozbił się o drzewo. 31-latek w wyniku uderzenia zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Psucinie niedaleko Nasielska. W niedzielę przed godz. 5 jadący w kierunku Cegielni Psuckiej mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, co stało się na prostym odcinku drogi - wynika ze wstępnych ustaleń policji z Nowego Dworu Mazowieckiego. Samochód mężczyzny wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z potworną siłą rozbił się o drzewo. Uderzenie było tak silne, że 31-latek, mieszkaniec gminy Nasielsk, zginął na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się: służby ratunkowe, technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo-śledcza, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego i policjanci z Nasielska, którzy pracowali pod nadzorem Prokuratura Rejonowego w Pułtusku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w Radości

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.