Raciąż. Rozciął sąsiada siekierą i poszedł spać! Zrzucił winę na kobietę

2021-01-14 10:19 Michał Michalak
Raciąż. Rozciął sąsiada siekierą i poszedł spać! Pokłocili się o kobietę
Autor: Jot-Be/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec gminy Raciąż zaatakował sąsiada siekierą, rozcinając jego brzuch, a później poszedł do domu i położył się spać

Mieszkaniec gminy Raciąż zaatakował sąsiada siekierą, rozcinając jego brzuch. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, 47-latek tracił sporo krwi i natychmiast został zabrany do szpitala. Na miejscu była także 44-latka. Okazało się, że 51-latek po tym jak poważnie zranił znajomego siekierą, wrócił do domu i poszedł spać, mówiąc policjantom, że zrobiła to kobieta.

Raciąż. Rozciął sąsiada siekierą i poszedł spać! Zrzucił winę na kobietę

Mieszkaniec gminy Raciąż zaatakował swojego sąsiada siekierą, rozcinając mu brzuch. Mężczyźni pokłócili się o kobietę, z którą wspólnie pili alkohol. To ona wezwała na miejsce policję, ale 51-letni napastnik zdążył w tym czasie wrócić do domu, gdzie jak gdyby nigdy nic poszedł spać. Tymczasem mundurowi zastali na miejscu zgłoszenia 47-latka, który tracił sporo krwi, dlatego po udzieleniu mu pomocy przedmedycznej przez funkcjonariuszy trafił natychmiast do szpitala.

Czytaj też: Ciechanów. Postawili przed jej blokiem krzyż i podpalili! Groźby pod adresem PRZERAŻONEJ 32-latki

Czytaj też: Płock. 32-latek zmarł po interwencji policji. Prokuratura ujawnia PRZYKRE fakty!

Policjanci z Raciąża zjawili się również w domu 51-latka, który zaatakował siekierą swojego sąsiada. Mężczyzna już spał, a po przebudzeniu twierdził, że to nie on, tylko zrzucił winę na 44-latkę.

- Obie osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że to 51-latek ranił siekierą młodszego sąsiada. Do awantury między mężczyznami doszło w trakcie spotkania suto zakrapianego alkoholem. Przyczyną konfliktu była owa 44-letnia kobieta, która notabene razem z nimi spożywała napoje procentowe - informuje policja.

51-latek z gminy Raciąż, który zaatakował siekierą swojego sąsiada, usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Czytaj też: Ostrołęka. Pojechał z 13-latką do hotelu! Wcześniej zdjęcia w bieliźnie i wirtualny sek

Czytaj też: Świercze. Przez 3 lata trzymał zwłoki ojca w piwnicy! Robił to dla pieniędzy...

Czytaj też: Płońsk. POTĘŻNE zderzenie volkswagena z szynobusem! Auto wylądowało na dachu [ZDJĘCIA]

Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Był wielkim patriotą [ZDJĘCIA] 

Makabra na Śląsku. Zabił 13-latkę, bo była z nim w ciąży?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!