Wyszedł z mieszkania i udał się do Strachowa. Jego ZWŁOKI znaleziono w rowie!

2020-10-23 16:19 Michał Michalak
Strachowo. Wyszedł z mieszkania i udał się do sąsiedniej wsi. Jego ZWŁOKI znaleziono w rowie!
Autor: MabelAmber/cc0/Pixabay.com Zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie zaginionego Jerzego L., znaleziono w rowie melioracyjnym we wsi Strachowo, zdj. ilustracyjne

W rowie melioracyjnym we wsi Strachowo znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak informuje policja w Płońsku, to najprawdopodobniej Jerzy L., który ostatni raz był widziany 7 października w Drożdżynie. Tego dnia 62-latek opuścił wynajmowane mieszkanie i udał się na pieszo w kierunku Strachowa. Kilka dni temu do mundurowych wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, a w czwartek rano ujawniono jego zwłoki.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w czwartek rano w rowie melioracyjnym na polu we wsi Strachowo. Makabrycznego odkrycia dokonał właściciel działki. Jak informuje policja w Płońsku, denat to najprawdopodobniej zaginiony 7 października Jerzy L. Tego dnia 62-latek był widziany po raz ostatni, gdy wyszedł z wynajmowanego mieszkania w Drożdżynie w gminie Sochocin i udał się na pieszo właśnie w kierunku Strachowa. W miniony wtorek policja w Płońsku poinformowała, że są za nim prowadzone intensywne poszukiwania. Wiadomo, że mieszkał sam.

Sprawą znalezienia w rowie melioracyjnym w Strachowie zwłok mężczyzny zajęła się Prokuratura Rejonowa w Płońsku. Ciało zostało zabezpieczone na potrzeby sekcji, która ma wykazać przyczyny zgonu i kiedy mniej więcej doszło do śmierci zaginionego mieszkańca Drożdżyna w gminie Sochocin.

Goślice. Krowa na gigancie! Stwarzała zagrożenie na drodze i nie chciała wrócić! [ZDJĘCIA]

Wypadek w Koszalinie. Pod kołami pociągu zginął mężczyzna