Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Dawida! Policja w Płocku prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

2022-01-22 8:13
Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Dawida! Policja w Płocku prosi o pomoc
Autor: KMP w Płocku Zaginął 16-letni Dawid G., mieszkaniec gminy Brudzeń Duży pod Płockiem

Zaginął 16-letni Dawid G., mieszkaniec gminy Brudzeń Duży pod Płockiem. Chłopak wyszedł z domu w środę 19 stycznia ok. godz. 9 i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. W momencie zaginięcia 16-latek ubrany był w czarną kurtkę, spodnie niebieskie typu jogger, buty sportowe do kostek w kolorze niebieskim. Miał też granatowy plecak marki Nike.

Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Dawida! Policja w Płocku prosi o pomoc

Aktualizacja sobota 22 stycznia godz. 8.13

Jak informuje policja w Płocku, zaginiony 16-latek wrócił do domu w piątek, jest cały i zdrowy.

Wcześniej pisaliśmy:

Dawid G., 16-latek z gminy Brudzeń Duży pod Płockiem, zaginął w tajemniczych okolicznościach. Z nastolatkiem nie kontaktu już od ponad dwóch dni, po tym jak w środę 19 stycznia ok. godz. 9 opuścił miejsce zamieszkania. Od tego momentu nie wiadomo, co się z nim dzieje. Zaginiony 16-latek miał na sobie czarną kurtkę, spodnie niebieskie typu jogger, buty sportowe w kolorze niebieskim sięgające do kostek. Ponadto chłopak zabrał ze sobą granatowy plecak marki Nike. Rysopis : wzrost ok 184 szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond. - Ktokolwiek widział zaginionego 16-latka lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112 - proszą mundurowi z Płocka.

Czytaj też: Nie żyje Marek Grala. Był znany miłośnikom poezji z całej Polski

Czytaj też: Płock. Koleżanka znalazła ją nieprzytomną. Lekarze chcieli odłączyć 20-letnią Julię od aparatury, ale stał się cud!

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Knurów: Chciał wjechać rowerem do biura!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE