Troje malutkich dzieci zabrały karetki! Jedno jest poważnie ranne. Ich matka dachowała pod Płońskiem

i

Autor: welshandproud/cc0/Pixabay.com;Andrzej Lange/Super Express Troje dzieci w wieku: 2, 5 i 9 lat trafiło do szpitala, po tym prowadzone przez ich matkę subaru dachowało w Przyborowicach Górnych pod Płońskiem, zdj. ilustracyjne

Troje malutkich dzieci zabrały karetki! Jedno jest poważnie ranne. Ich matka dachowała pod Płońskiem

2022-05-30 12:45

Troje dzieci w wieku: 2, 5 i 9 lat trafiło do szpitala, po tym prowadzone przez ich matkę subaru dachowało w Przyborowicach Górnych pod Płońskiem. Kobieta straciła panowanie nad autem na drodze krajowej nr 7. Na razie nie wiadomo, czy 37-latka odniosła jakiekolwiek obrażenia, natomiast troje maluchów zabrały karetki. Jedno z nich zostało poważnie ranne.

Troje malutkich dzieci zabrały karetki! Jedno jest poważnie ranne. Ich matka dachowała pod Płońskiem

Prowadząca subaru 37-latka dachowała w Przyborowicach Górnych pod Płońskiem, a w wyniku wypadku troje jej dzieci zabrały karetki pogotowia. Jak wstępnie informuje policja w Płońsku, kobieta podróżowała drogą krajową nr 7, gdy w sobotę, 28 maja, ok. godz. 14.30, straciła panowanie nad autem. Pojazd zjechał z pasa prowadzącego w kierunku Gdańska na pobocze, po czym dachował i wylądował kołami na biegnącej nieopodal lokalnej drodze. Podróżujące z matką dzieci w wieku: 2, 5 i 9 lat trafiły do szpitala. - Dwoje maluchów nie zostało rannych, ale przeszło badania, z kolei trzecie dziecko odniosło jakieś poważniejsze obrażenia. Nie mamy natomiast informacji, jaki jest stan zdrowia 37-latki - mówi Kinga Drężek-Zmysłowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. Mundurowi nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku w Przyborowicach Górnych. Na razie ustalili, że prowadząca subaru była trzeźwa, a jej dzieci były przewożone w odpowiedni sposób, czyli w fotelikach.

Czytaj też: Krew pilnie potrzebna! Mały Szymonek spod Makowa Mazowieckiego wymaga natychmiastowej pomocy [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Szaleniec wjechał do ogródka. Rodzinę przed śmiercią uratowała pogoda.