Troszyn Polski. Ciągnik przygniótł go w rowie pełnym wody! NIE ŻYJE 34-latek [ZDJĘCIA]

2020-09-15 10:05 Michał Michalak
Troszyn Polski. Ciągnik przygniótł go w rowie pełnym wody! NIE ŻYJE 34-latek [ZDJĘCIA]
Autor: Google Street View Jadący ciągniekiem 34-latek wjechał do rowu pełnego wody w okolicach Troszyna Polskiego (na zdjęciu) - mężczyzna zginął na miejscu

Mężczyzna jadący ciągnikiem w okolicach Troszyna Polskiego niedaleko Gąbina z nieznanych przyczyn zjechał do rowu pełnego wody, a w wyniku wypadku pojazd przygniótł 34-latka. Na miejscu jako pierwsi pojawili się funkcjonariuszy straży pożarnej, którzy przystąpili do resuscytacji, a następnie dołączyli do nich ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzny nie udało się jednak uratować.

Ciągnik przygniótł mężczyznę w rowie pełnym wody w okolicach Troszyna Polskiego niedaleko Gąbina. W piątek 11 września ok. godz. 16 34-latek z nieznanych przyczyn wjechał do przydrożnego rowu. Ciągnik wywrócił się kołami do góry, przygniatając całym swym ciężarem kierującego. Dodatkowo rów był pełny wody, więc gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze straży pożarnej, mężczyzna był w niej cały zanurzony.

Po wyciągnięciu spod pojazdu strażacy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, do której przyłączyli się przybyli w okolice Troszyna Polskiego ratownicy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 34-latka nie udało się jednaj uratować. W działaniach na miejscu wypadku brały udział: dwa zastępy JRG 2 z Płocka, OSP Dobrzyków, OSP Gąbin, LPR Ratownik 18. Sprawą zajęły się także policja i prokuratura w Gostyninie.

Drobin. Nowy burmistrz wygrał wybory 2 głosami! Będą protesty? Jego poprzednik zginął na polu

W Pastuchowie policję biją

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.