Trzy osoby zginęły pod Płońskiem! W ostatnim miesiącu już dziewięć [ZDJĘCIA]

2020-11-25 12:41 Michał Michalak
Trzy osoby zginęły pod Płońskiem! W ostatnim miesiącu już ponad 10 [ZDJĘCIA]
Autor: OSP KSRG Łąck Trzy osoby zginęły pod Płońskiem w serii wypadków, do których doszło w poniedziałek i we wtorek, zdj. ilustracyjne

Trzy osoby zginęły pod Płońskiem w serii wypadków, do których doszło w ciągu ledwie kilkunastu godzin. W poniedziałek przed godz. 20 śmierć poniósł 28-latek, który rozbił auto o drzewo i dachował. We wtorek przed godz. 15 zginął 55-latek, który zderzył się z innym pojazdem i wylądował na betonowym słupie. Dwie godziny później grono ofiar powiększyła 60-latka, którą potrącił osobowy peugeuot.

Trzy osoby, które zginęły pod Płońskiem w poniedziałek i we wtorek, powiększyły grono ofiar śmiertelnych wypadków z ostatnich 30 do dziewięciu. Na sam koniec października w dwóch zdarzeniach na terenie powiatu płońskiego poniosło śmierć aż 6 osób. Tegoroczne statystyki wypadków drogowych pod Płońskiem mogą przerażać, bo są one znacznie gorsze niż ubiegłoroczne. W całym 2019 r. na terenie powiatu płońskiego było 56 wypadków, w których zginęło 14 osób, a 55 zostało rannych, natomiast od początku br. doszło już do 60 wypadków, w których zginęły 23 osoby, a 62 odniosły obrażenia.

Droga krajowa nr 50. Ogromna tragedia! Cztery ofiary wypadku pod Płońskiem [ZDJĘCIA]

Teresin. Stracił żonę i mieszkanie. 76-latek mieszka w oborze bez prądu i wody! [ZDJĘCIA]

Południowa Obwodnica Warszawy gotowa!