Wypadek na trenie zakładu PKN Orlen w Płocku. Są ranni. „Doszło do zapłonu”

i

Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Szok!

Wypadek na trenie zakładu PKN Orlen w Płocku. Są ranni. „Doszło do zapłonu”

2023-04-28 22:36

Na trenie zakładu PKN Orlen w Płocku doszło do wypadku. W piątek (28 kwietnia) dwóch pracowników zewnętrznej firmy zostało poparzonych! Jak donosi „PortalPłock” do groźnego zdarzenia doszło około południa. - Doszło do chwilowego zapłonu – przekazało w rozmowie z portalem biuro prasowe koncernu.

Płock. Wypadek na trenie zakładu PKN Orlen. Są ranni

Do wypadku miało dojść przy jednej z pochodni kompleksu produkcyjnego. - Na terenie przy jednej z pochodni kompleksu produkcyjnego doszło do chwilowego zapłonu. Zakładowa Straż Pożarna PKN ORLEN niezwłocznie podjęła działania i sytuacja w krótkim czasie została opanowana. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch pracowników firmy zewnętrznej, którzy po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej zostali przewiezieni do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego na Winiarach w Płocku w celu dalszej opieki. Pracodawca oraz Koncern są w kontakcie z rodzinami osób poszkodowanych i udzielą wszelkiego niezbędnego wsparcia – czytamy w oświadczeniu koncernu cytowanym przez „PortalPłock” O sprawie pisze też „Gazeta Wyborcza”. Zgodnie z ustaleniami lokalnej redakcji pracownicy odnieśli jedynie lekkie obrażenia.

To nie pierwszy wypadek w ostatnim czasie. W październiku pisaliśmy o tragicznym zdarzeniu na trenie zakładu. 39-latek zginął uderzony w głowę burtą naprawianego samochodu. Niestety nie przeżył. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają