Zwłoki mężczyzny w rowie pod Płockiem. Na miejscu prokurator

2020-10-16 10:10 Michał Michalak
Zwłoki mężczyzny w rowie pod Płockiem. Na miejscu prokurator
Autor: SabbraCadabra/cc0/Pixabay.com W rowie w Leszczynie Szlecheckim pod Płockiem znaleziono zwłoki 49-letniego mężczyzny, zdj. ilustracyjne

Zwłoki 49-letniego mężczyzny znaleziono w czwartek po południu w Leszczynie Szlacheckim pod Płockiem. Miejsce było wypełnione wodą. Poza służbami ratowniczymi na miejscu pojawił się przedstawiciel prokuratory w Płocku, który podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała w prosektorium, by umożliwić przeprowadzenie sekcji zwłok. Ma to wyjaśnić przyczynę zgonu denata.

Zwłoki 49-letniego mężczyzny znaleziono w czwartek przed godz. 15 w rowie w Leszczynie Szlacheckim pod Płockiem. Miejsce było wypełnione wodą. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratownicze i przedstawiciel prokuratury w Płocku. Jego decyzją ciało zostało zabezpieczone w prosektorium na poczet przeprowadzenia sekcji zwłok. Powinna ona wyjaśnić zgonu 49-latka. Kilka godzin później w innej wsi na znajdującej się na terenie tej samej gminy pod Płockiem - Bielsk - doszło do śmiertelnego wypadku. W położonym nieco ponad 10 km od Leszczyna Szlacheckiego Giżynie zginął rowerzysta.

Klewki. ZMIAŻDŻONE auta! Cztery poważnie ranne osoby! Najstarsza ma 22 lata [ZDJĘCIA]

Pożar parkingu podziemnego na Bemowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.