Z tą tragedią trudno się pogodzić

20-letni Milan miał wielkie marzenia, ale nigdy ich nie spełni. Co stało się nad Wartą? Dramatyczny apel ojca

2022-09-08 7:54

Wyszedł z domu i miał iść na dworzec, żeby pojechać do Gdyni. Nigdy tam nie dotarł… Został znaleziony nad Wartą. 20-letni Milan z Poznania popełnił samobójstwo. Jego ojciec Paweł Melnyk, w dramatycznym apelu prosi wszystkich, którzy widzieli jego syna w niedzielę, 4 września, o pomoc w dotarciu do prawdy, dlaczego doszło do tragedii. - Nie spocznę, dopóki nie dowiem się, co się stało z moim dzieckiem - mówi ojciec Milana.

Miał przed sobą całe życie, ale w dramatycznych okolicznościach postanowił je zakończyć. - Syn miał jechać pociągiem do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Wyszedł z domu około godziny 16 - opowiada ojciec chłopaka. Niestety, na poznański dworzec młody mężczyzna nigdy nie dotarł. O godzinie 20 znaleziono jego ciało przy ul. Nadwarciańskiej.

Białystok. Trafił za kratki za zabójstwo sprzed 30 lat. Ofiar było więcej

- Wiem, że wyszedł z domu i zabrał ze sobą linkę, a potem się powiesił. Poza tym nie wiem nic… - opowiada, płacząc, tata Milana, pan Paweł Melnyk.

Jak informuje poznańska policja, w miejscu odnalezienia zwłok pojawił się prokurator i biegły z zakresu medycyny sądowej, który wykluczył udział osób trzecich w tej tragedii. Co to oznacza? - Że to nie jest zdarzenie kryminalne - tłumaczy Marta Mróz z poznańskiej policji.

Czytaj także: Tragiczne potrącenie dziennikarki Anny Karbowniczak. Pasażer busa trafi za kratki

Tata Milana postanowił, że na własną rękę znajdzie odpowiedź na pytanie, dlaczego doszło do nieszczęścia. W dramatycznym apelu błaga wszystkich, którzy widzieli jego syna tego dnia, o kontakt.

- Ktoś musiał widzieć, czy był sam, czy z kimś. Bardzo proszę, jako rodzic, który stracił dziecko - błaga pan Paweł. Milan ubrany był w krótkie jasne spodenki i jasny t-shirt. Miał też ze sobą duży plecak. - Rozmawiałem z wędkarzem, który powiedział mi, że rybacy mają kamery na łódkach, może oko człowieka nie zauważyło nic, ale kamera uchwyciła? - mówi z nadzieją w głosie mężczyzna.

Każdy, kto wie cokolwiek o Milanie, może kontaktować się z jego ojcem pod nr telefonu: 792-544-147.

Listen to "O przyczynach i leczeniu depresji u dzieci i młodzieży [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE