Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Mariusz Grzelak/Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczne potrącenie w Poznaniu. 23-latek konał na przejściu, a kierowca uciekł!

2021-11-25 10:03

Dramat na przejściu dla pieszych w Poznaniu. 23-latek został potrącony na pasach. Nie żyje! Kierowca uciekł z miejsca wypadku, ale jest już w rękach śledczych. - Policjanci z poznańskiej Grupy Realizacyjnej zatrzymali 22-latka. Do aresztu trafił także pasażer auta - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Śmiertelne potrącenie na pasach w Poznaniu. Nie żyje 23-latek!

Do wypadku doszło 24 listopada, około godziny 19, na poznańskich Jeżycach. 23-latek na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i ul. Dąbrowskiego, przechodził przez pasy. Działały tam światła, ale nie wiadomo jeszcze, na jakim świetle przechodził mężczyzna. Wiadomo natomiast, że nagle z impetem wjechało w niego auto. Kierowca renault megane nawet się nie zatrzymał, gdy 23-latek konał na asfalcie.

Zobacz: Solec. 18-latek wchodził na jezdnię i żebrał! Teraz to on będzie musiał zapłacić

O życie ofiary walczono jeszcze w szpitalu, ale mężczyzna stracił tak dużo krwi, że niestety zmarł. Za kierowcą ruszyła policyjna obława. Mundurowym kilka godzin zajęło ustalenie sprawcy. Jak podaje Andrzej Borowiak to 22-letni mężczyzna. Zatrzymano także 27-letniego pasażera renault megane. - W chwili zatrzymania kierowca auta był pod wpływem alkoholu - mówi Super Expressowi Marta Mróz z poznańskiej policji. Policjantka dodaje, że teraz przesłuchiwani będą świadkowie, żeby ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Potrącenie rowerzysty w Lubinie. Moment wypadku zarejestrowała kamera