Solec. 18-latek wchodził na jezdnię i żebrał! Teraz to on będzie musiał zapłacić

2021-11-24 13:17
Solec. 18-latek wchodził na jezdnię i żebrał! Teraz to on będzie musiał zapłacić
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Solec. 18-latek wchodził na jezdnię i żebrał! Teraz to on będzie musiał zapłacić

Niebywała historia z Solca (pow. wolsztyński). 18-latek wchodził na jezdnię i zaczepiał kierowców. O sprawie dowiedzieli się policjanci, którzy przyjechali na miejsce, aby rozliczyć się z mężczyzną.

Do zdarzenia doszło we wtorek (16 listopada). Około godziny 14:30 policjanci z Wolsztyna otrzymali informacje o mężczyźnie, który wchodzi na jezdnię w Solcu. - Mundurowi ustalili, że 18-letni mężczyzna, mieszkaniec Poznania wykorzystując wprowadzony na odcinku drogi przebiegającej przez miejscowość ruch wahadłowy wchodził na jezdnię pomiędzy pojazdy, podchodził do kierujących i żebrał - relacjonuje asp. sztab. Wojciech Adamczyk, oficer prasowy KPP Wolsztyn. 18-latek w ten sposób nie tylko popełniał wykroczenie, jakim jest żebractwo, ale także mógł doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce nakazali mężczyźnie zejście z jezdni i powstrzymanie się od żebractwa. Został też ukarany mandatem karnym.

Wyłudzał pieniądze na fikcyjną zbiórkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE