Gniezno: 24-letni kierowca BMW uderzył w znak. Chwilę wcześniej dostał ostrzeżenie

2021-11-23 13:04
Gniezno: 24-letni kierowca BMW uderzył w znak. Chwilę wcześniej dostał ostrzeżenie
Autor: KPP Gniezno Gniezno: 24-letni kierowca BMW uderzył w znak. Chwilę wcześniej dostał ostrzeżenie

Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Gniezna. 24-letni kierowca samochodu marki BMW uderzył w znak drogowy. Mężczyzna chwilę wcześniej dostał ostrzeżenie. Jakie? Szczegóły zdradzamy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 listopada) około godz. 17:40. Policjanci z Gniezna prowadzili na ulicy Wrzesińskiej pomiar prędkości. W pewnym momencie 24-latek, który kierował BMW został ostrzeżony mrugnięciem światłami przez innego kierowcę, co pozwoliło, że zwolnił a w następstwie uniknął kontroli drogowej. - Jednak 500 metrów dalej wyprzedził inny samochód, po czym zjechał na prawy bok i uderzył w znak drogowy, uszkadzając przy tym swój samochód. Zaraz potem odjechał z miejsca zdarzenia zatrzymując się na prawym poboczu na ulicy Kostrzewskiego - tłumaczą policjanci z Gniezna.

O tym fakcie policjanci dowiedzieli się od przypadkowego świadka. Na miejscu mundurowi zastali BMW, spod którego wydobywał się dym. - Jeden z policjantów wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Za kierownicą znajdował się 24-latek, który nie posiadał prawo jazdy. W dodatku przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu, a u pasażera 3 promile - dodają funkcjonariusze.

Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym, a 24-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Paskudny wypadek pod Rawiczem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE