Karpicko: Dwie nastolatki potrącone na chodniku! Trafiły do szpitala

2021-11-23 8:04
Karpicko: Dwie nastolatki ranne w wypadku! Zostały potrącone idąc chodnikiem
Autor: KPP Wolsztyn Karpicko: Dwie nastolatki ranne w wypadku! Zostały potrącone idąc chodnikiem

Niebezpieczne zdarzenie w Karpicku (pow. wolsztyński). 23-letni kierowca potrącił dwie nastolatki, który szły chodnikiem. Policjanci już ustalili jak doszło do tego zdarzenia. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Do wypadku doszło w piątek (19 listopada) w godzinach wieczornych. Dyżurny policji w Wolsztynie około godz. 19:00 otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Wczasowej w Karpicku. - Patrol ustalił, że kierujący samochodem Skoda Octavia 23-letni mieszkaniec Karpicka nie zachował bezpiecznej odległości od Volkswagena Golfa, którym kierował 19-letni mieszkaniec Starego Widzimia. W następstwie tego doprowadził do najechania na tył poprzedzającego pojazdu, a następnie zjechał na pobliski chodnik, którym szły dwie piesze - mieszkanki Wolsztyna w wieku 14 i 15 lat - opowiadają policjanci.

14-latka doznała obrażeń w postaci rany ciętej głowy, otwartego złamania palca i ogólnych potłuczeń. Z kolei starsza z nastolatek doznała wstrząśnięta mózgu, stłuczenia klatki piersiowej oraz ogólnych potłuczeń. - Obie nastolatki zostały przewiezione do szpitala, a policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do oględzin procesowych. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - dodają mundurowi.

W sprawie wypadku wszczęte zostało postępowanie przygotowawcze, w toku którego ustalone będą wszelkie okoliczności dotyczące zdarzenia.

28-latka potrąciła dziewczynkę na pasach w Koninie! O krok od tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE