32-latek był poszukiwany w całej Europie. Wpadł podczas kontroli drogowej w Gnieźnie

i

Autor: policja.gov.pl 32-latek był poszukiwany w całej Europie. Wpadł podczas kontroli drogowej w Gnieźnie

32-latek był poszukiwany w całej Europie. Wpadł podczas kontroli drogowej w Gnieźnie

2022-06-29 7:47

Kilka dni temu gnieźnieńscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód marki citroen c5. Za jego kierownicą siedział 32-latek. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (26 czerwca) na jednej z gnieźnieńskich ulic. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem C5, który popełnił wykroczenie drogowe. Za kierownicą siedział 32-letni mężczyzna przebywający na stałe na terenie Niemiec. - Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany za kradzież z włamaniem i znieważenie funkcjonariuszy Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Goleniowie - tłumaczą mundurowi z KPP w Gnieźnie.

To jednak nie koniec problemów 32-latka. - Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze, znaleźli przy 32-latku amfetaminę. Mężczyźnie pobrano krew do badań by ustalić, czy nie prowadził samochodu pod wpływem środków odurzających - mówią policjanci.

W trakcie kontroli okazało się, że kierujący nie posiada uprawnień do kierowania, ponieważ w 2012 roku decyzją Starostwa Goleniowskiego zostały mu cofnięte. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego.

Zatrzymanie jednego z najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE