5-miesięczna dziewczynka mogła umrzeć na oczach ojca. Dramatyczna akcja na pilskiej komendzie

2021-11-15 13:11

Dramatyczne wydarzenia w Pile (woj. wielkopolskie). Na budynku Komendy Powiatowej Policji przybiegł zrozpaczony ojciec wraz ze swoją pięciomiesięczną córką na rękach, która traciła oddech. Sytuacja była bardzo nerwowa. Jak to wszystko się zakończyło?

Do zdarzenia doszło w czwartek (11 listopada) w godzinach wieczornych. Na pilską komendę przybiegł mężczyzna ze swoją pięciomiesięczną córeczką na rękach, która miała problemy z oddychaniem. Pracownik cywilny Karol Jagła, wspólnie z pomocnikiem dyżurnego mł. asp. Markiem Witulskim natychmiast przystąpili do udzielania pomocy dziewczynce, która traciła oddech i robiła się sina. - Podczas udzielania pomocy dziewczynka zwróciła pokarm i zaczęła swobodnie oddychać. Po chwili na miejsce przybył również Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał dziewczynkę wraz ze swoim tatą do szpitala na dalsze badania - tłumaczy st. sierż. Wojciech Zeszot.

Czytaj też: Zmuszał do seksu 12-latkę i wszystko nagrywał! Paskudne czyny 67-latka z Krzyża

Wszystko działo się bardzo szybko, a rodzicom towarzyszyły ogromne emocje w obawie o życie swojego dziecka. Mężczyzna, który przybiegł z córką tłumaczył, że mieszka kilkadziesiąt metrów od jednostki. - Cieszymy się, że ojciec dziewczynki podjął taką decyzję, a policjant wspólnie z pracownikiem cywilnym mogli skutecznie udzielić pomocy dziecku. Takim sytuacjom zawsze towarzyszą ogromne emocje, ale warto wiedzieć gdzie zwrócić się o pomoc, zwłaszcza jeżeli liczą się minuty, a nawet sekundy. Życzymy dziewczynce i całej rodzinie dużo zdrowia - dodał st. sierż. Zeszot.

Mama Kamila chce najsurowszej kary dla właściciela psów, które zagryzły jej dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE