65-letni GOLAS w centrum Poznania! Pokazywał PENISA w sklepie i na przystanku. Interweniowała Straż Miejska

65-letni GOLAS w centrum Poznania! Pokazywał PENISA w sklepie i na przystanku. Interweniowała Straż Miejska
Autor: Straż Miejska Poznań 65-letni GOLAS w centrum Poznania! Pokazywał PENISA w sklepie i na przystanku. Interweniowała Straż Miejska

Starszy mężczyzna obnażał się w centrum Poznania. O jego obleśnym i skandalicznym zachowaniu poinformowano Straż Miejską, która go odnalazła i ukarała. Mieszkańcy byli zbulwersowani i zniesmaczeni widokiem golasa.

W poniedziałek (20 lipca) około godz. 12:00 w okolicach ulicy św. Marcin w Poznaniu grasował nagi mężczyzna. Zbulwersowana kobieta, która widziała golasa w sklepie poinformowała o tym Straż Miejską.

- Zachowanie mężczyzny było bulwersujące i gorszące. Kobieta opisała strażnikom wygląd mężczyzny i kierunek, w którym się oddalił - informują strażnicy.

Strażnicy udali się we wskazanym kierunku i bardzo szybko zauważyli opisanego mężczyznę, który siedział obnażony na ławce przystanku tramwajowego!

- Mężczyzna nie posiadał dokumentu tożsamości, jego dane potwierdzili policjanci z KP Stare Miasto. Sprawcą zgorszenia okazał się 65-letni mieszkaniec Poznania. Strażnicy ukarali go mandatem w wysokości 500 zł - dodają funkcjonariusze.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Warnke NAGO. Pokaz Zienia, Instagram, Kobiety Mafii.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE