9-latek na hulajnodze potrącił 2-latkę! Groźne zdarzenie w Gnieźnie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 9-latek na hulajnodze potrącił 2-latkę! Groźne zdarzenie w Gnieźnie

9-latek na hulajnodze potrącił 2-latkę! Groźne zdarzenie w Gnieźnie

2022-05-25 8:16

Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Gniezna. 9-letni chłopiec poruszający się hulajnogą elektryczną potrącił 2-letnią dziewczynkę, która trafiła do szpitala. Sprawą zajmuje się miejscowa policja.

Do zdarzenia na Rynku w Gnieźnie doszło w poniedziałek (23 maja) około godz. 18:30. 9-letni chłopiec poruszając się hulajnogą elektryczną potrącił 2-latkę. Gnieźnieńscy policjanci przekazali, że dziewczynka, która w czasie zdarzenia znajdowała się pod opieką rodzica została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala.

CZYTAJ: Golas na hulajnodze pod Gnieznem. W przerwach od jazdy się onanizował! "Genitalia miał na widoku"

Obecnie trwa dokładne wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia. Policjanci przypominają, jak należy korzystać z tego typu urządzeń. Tym bardziej, że w ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się korzystanie z różnego rodzaju pojazdów napędzanych energią elektryczną, w tym hulajnóg. - Szczególnie takie zachowania na drodze mogą być szczególnie niebezpieczne, gdy korzystającym z hulajnogi okaże się dziecko. Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na dzieci i młodzież nieposiadających swoich pierwszych uprawnień – karty rowerowej. Dlatego też pragniemy zwrócić uwagę, że w tym aspekcie ogromną rolę odgrywają rodzice lub opiekunowie, których prosimy o odpowiedni nadzór nad swoimi pociechami - tłumaczą mundurowi.

Sonda
Czy użytkownicy hulajnóg elektrycznych jeżdżą bezpiecznie?
Jak bezpiecznie jeździć hulajnogą w Lublinie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany