Golas na hulajnodze pod Gnieznem. W przerwach od jazdy się onanizował! "Genitalia miał na widoku"

2022-05-19 9:30
Golas na hulajnodze pod Gnieznem. W przerwach od jazdy się onanizował! Genitalia miał na widoku
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Golas na hulajnodze pod Gnieznem. W przerwach od jazdy się onanizował! "Genitalia miał na widoku"

Zaskakujące wydarzenia w gminie Gniezno w Wielkopolsce. Pewien mężczyzna wybrał się w podróż hulajnogą elektryczną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jest strój oraz obleśne zachowanie. Sprawą zajęła się policja.

Do serii dziwnych zdarzeń doszło w niedzielę (15 maja) w godzinach popołudniowych w rejonie miejscowości Osińca, Kędzierzyna, Niechanowo i Gniezno. Jak poinformował portal gniezno24.com, mężczyzna w średnim wieku poruszał się hulajnogą elektryczną, a przechodnie zwrócili uwagę na to, że ma na sobie tylko koszulę! To jednak nie wszystko. W rejonie placu zabaw w Osińcu, mężczyzna zaczął się masturbować.

CZYTAJ: Poznań. Zboczeniec w tramwaju! Policjanci szukają tego mężczyzny

O wszystkim powiadomiono policję, która pojechała na miejsce zdarzenia. Zboczeniec jednak odjechał z Osińca w nieznanym kierunku, ale chwilę później policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie w jego sprawie. Tym razem z drogi pomiędzy Szczytnikami Duchownymi a Kędzierzynem. Tam nastąpiło obywatelskie zatrzymanie. - Ruszyłem w pogoń za tym delikwentem. Było od słowa do słowa ale postanowiłem że będę go śledził i po paru minutach zobaczyłem że masturbuje się w krzakach więc zadzwoniłem po policje gdy mnie zobaczył zaczął uciekać dogoniłem go i zatrzymałem. Dopowiem tylko że był w samej koszuli także genitalia miał na widoku - powiedział świadek zdarzenia w rozmowie z portalem gniezno24.com.

Ostatecznie mężczyzna wpadł w ręce policji. - W tej sprawie otrzymaliśmy kilka sygnałów od mieszkańców. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w Kędzierzynie. Tam policjanci go wylegitymowali i ukarali mandatem karnym za nieobyczajny wybryk. Został przekazany pod opiekę rodziny - powiedziała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowa KPP w Gnieźnie.

Sonda
Byłaś/ byłeś kiedyś świadkiem nieobyczajnego wybryku?
Kraków. Ściągali golasa z balkonu przy ulicy Poznańskiej. Nietypowa interwencja strażaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE