Wągrowiec. Golas spacerował ulicami miasta! Interweniowała policja

i

Autor: Google Earth/ policja.gov.pl Wągrowiec. Golas spacerował ulicami miasta! Interweniowała policja

Wągrowiec. Golas spacerował ulicami miasta! Interweniowała policja

2022-03-14 8:12

Zaskakująca sytuacja na ulicach Wągrowiec (woj. wielkopolskie). Ulicami miasta spacerował nagi mężczyzna. Zniesmaczeni przechodnie wezwali policję, która szybko zatrzymała mężczyznę. Co się okazało?

Do zdarzenia doszło w niedzielę (13 marca) na ulicach Wągrowca. Jak relacjonuje portal wagrowiec.naszemiasto.pl, mieszkańcy zaobserwowali niedaleko marketu "Kaufland" nagiego mężczyznę. W związku z tym wezwano policję. - Policjanci podjęli interwencję wobec roznegliżowanego mężczyzny, który poruszał się ulicą Nad Nielbą. Służby zostały powiadomione przez spacerowiczów - powiedział mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP Wągrowiec. Zatrzymany został 29-latek. W toku wyjaśnień okazało się, że mężczyzna choruje i ma zaburzenia psychiczne. Policjanci przekazali go pod opiekę służby medycznej.

Półnagie kajakarki hartują się leżąc w śniegu - obóz medalistek IO w Zakopanem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE