Mysłowice. Nietrzeźwy senior jechał elektryczną hulajnogą

i

Autor: Shutterstock Senior

Mysłowice: 80-latek jechał pijany hulajnogą elektryczną! Jego portfel mocno ucierpiał

2022-05-19 8:38

Niecodzienne zdarzenie w Mysłowicach. 80-latek jechał elektryczną hulajnogą! Być może nikt nie zwróciłby na ten fakt uwagi, ale policjanci z Mysłowic postanowili sprawdzić, co sprawiło, że senior zdecydował się wybrać tak nietypowy dla swojego wieku środek lokomocji. Odpowiedź dał... alkomat.

Mysłowice: Nietrzeźwy 80-latek jechał elektryczną hulajnogą

Policjanci z Mysłowic zatrzymali do kontroli 80-latka, który jechał hulajnogą elektryczną ulicami miasta. Ten widok zaskoczył mundurowych, dlatego postanowili sprawdzić, co skłoniło seniora do skorzystania z takiego środka transportu. - Jak się okazało, 80-latek z Mysłowic jechał hulajnogą w stanie po użyciu alkoholu. Miał w organizmie 0,36 promila. Spotkanie z drogówką skończyło się dla 80-latka mandatem karnym w wysokości 1000 złotych - podaje policja.

Nie przegap: Golas na hulajnodze pod Gnieznem. W przerwach od jazdy się onanizował! "Genitalia miał na widoku"

Zobacz koniecznie: Masturbował się na oczach 11-latki! Pedofil z Gostyni trzymał TO w kanapie

Policjanci przypominają, że "kto, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 2500 złotych".

Czytaj również: Częstochowa: Wjechał pijany w piaskownicę! O włos od tragedii

Myśliwy usłyszał wyrok sądu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE