Agresywny duet z Jastrowia. Bili ofiarę do stanu bezbronności!

2021-09-23 19:49
Agresywny duet z Jastrowia. Bili ofiarę do stanu bezbronności!
Autor: KPP Złotów Agresywny duet z Jastrowia. Bili ofiarę do stanu bezbronności!

Dramatyczne wydarzenia w Jastrowiu (pow. złotowski) w Wielkopolsce. Kilka dni temu dwóch mężczyzn włamało się do jednego z mieszkań i brutalnie pobili właściciela. To nie jedyne ich przewinienia. Sprawą zajęła się miejscowa policja.

Do paskudnych zdarzeń doszło w miniony weekend na terenie Jastrowia. W sobotę (18 września) w godzinach porannych jastrowscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że do jednego z mieszkań wtargnęli dwaj mężczyźni, którzy pobili właściciela lokalu, a następnie doprowadzając go do stanu bezbronności zabrali mu pieniądze oraz telefon. Poszkodowany przekazał policjantom, że rozpoznał jednego z napastników. - Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania obu mężczyzn. W trakcie tych czynności okazało się, że przed zgłoszonym zajściem, doszło do innego zdarzenia z udziałem tych samych przestępców. Wskazani, na jednej z jastrowskich ulic zaatakowali przechodnia, przewrócili go i kopali po całym ciele, lecz nie zostało to nigdzie zgłoszone - opowiada mł. asp. Damian Pachuc ze złotowskiej policji.

Policjanci po kilku godzinach zatrzymali 26-latka i jego 18-letniego kompana. - Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. 26-latek decyzją sądu, kolejne miesiące spędzi w areszcie. Wobec 18-latka, prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru - wyjaśnia mł. asp. Pachuc.

Pobił zakonnika, bo ten zwrócił mu uwagę na brak maseczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE