Osiem gwiazdek na nagrobku. Jest reakcja zarządcy cmentarza

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@ZaPLMundurem

Coś podobnego!

Awantura o osiem gwiazdek na grobie. Zarząd cmentarza podejmuje drastyczne kroki

2023-08-23 12:35

Osiem gwiazdek na grobie na cmentarzu w Międzychodzie (woj. wielkopolskie) zauważył jeden z widzów TVP3 i poinformował o tym dziennikarzy. Sprawa wzbudziła spore emocje, a zarządca nekropolii twierdzi, że gwiazdki naruszają regulamin.

Widz TVP3 Poznań nie mógł uwierzyć, że ktoś postanowił umieścić na grobie osiem gwiazdek - symbol kojarzony z przeciwnikami Prawa i Sprawiedliwości. Znajduje się on na nagrobku kobiety, która zmarła w 2023 roku. Głos w tej sprawie zabrali przedstawiciele Spółki Aqualift, zarządcy Cmentarza Komunalnego. - Napis na wskazanym nagrobku bez wątpienia narusza Regulamin Cmentarza i zakłóca powagę miejsca - podkreśla Marzena Kowal, specjalistka ds. administracji MSK Aqualift sp. z o.o. w Międzychodzie.

Międzychód: Co dalej z ośmioma gwiazdkami na grobie?

Na ten moment nie wiadomo, czy gwiazdki na grobie były inicjatywą zmarłej, czy też jej bliskich. - Zarządca cmentarza podjął działania zmierzające do skontaktowania się z dysponentem grobu i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji - dodała Marzena Kowal, cytowana przez TVP3 Poznań. Sprawa jest w toku. Zobaczcie zdjęcie, które zamieściliśmy wyżej. Zachęcamy do komentowania sprawy w naszych mediach społecznościowych. Jesteśmy bardzo ciekawi opinii naszych czytelników.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy czujesz się bezpieczny na cmentarzu?
Groby znanych na Cmentarzu Wilanowskim. Twórcy TVN, arystokraci i Roman Wilhelmi. Niezapomniani
Listen on Spreaker.